Wysoka wampirzyca z Resident Evil Village ma prawie 3 metry - oficjalny komunikat twórców

Fenomen Dimitrescu.

  • Capcom zadowolony z reakcji fanów na postać Lady Dimitrescu
  • Twórcy podali oficjalne dane na temat wzrostu wampirzycy

Internet pokochał tajemniczą wampirzycę z Resident Evil Village. Po niedawnej prezentacji gry powstało mnóstwo memów, fanowskich grafik i przeróbek podkreślających zachwyt graczy tą postacią.

Przedstawiciele Capcomu oficjalnie podziękowali za pozytywne reakcje, przyznając, że zupełnie nie spodziewali się takiego odbioru.

„Szczególny entuzjazm wzbudza Lady Dimitrescu, zarówno w Japonii, jak i w innych krajach, co naprawdę nas uszczęśliwiło. Wiem też, że duże zainteresowanie wzbudza jej wzrost...” - napisał dyrektor artystyczny, Tomonori Takano, ujawniając, że wysoka kobieta w bieli mierzy dokładnie 2,9 metra. Włączając szpilki i kapelusz.

Nie wiadomo jeszcze, czy ujawnione w dotychczasowych materiałach oraz wersji demonstracyjnej wampiry to jedyne główne przeciwniczki z nowego horroru od Capcomu. Z pewnością jednak gracze spędzą sporo czasu na unikaniu tych postaci.

resident_evil_8_lady_dimitrescu
Fani są zachwyceni wampirami z nowego Resident Evil

Resident Evil Village debiutuje 7 maja na PC i konsolach. To kontynuacja opowieści o Ethanie, którego poznaliśmy w Resident Evil 7. Bohater trafia do tajemniczej wioski, z której musi się wydostać.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami