The Medium - pomieszczenia mieszkalne, bunkier, jezioro, zakończenie

Ostatnie lokacje w grze

Przyszła pora na finałową sekcję w The Medium. Po przebrnięciu przez przepompownię w poprzednim rozdziale, trafisz do pomieszczeń mieszkalnych wewnątrz schronu atomowego. Otrzymasz tutaj odpowiedzi na pytania, które pojawiły się już na starcie rozgrywki.

Na tej stronie:

Przywróć zasilanie

Gdy tylko zejdziesz na dół, zbliż się do skrzynki z zasilaniem (1). Przerzuć dowolną dźwignię by spowodować zwarcie. Wyciągnij uszkodzony bezpiecznik (2).

295_the_medium_pomieszczenia_mieszkalne_bunkier_jezioro_koniec_gry

Wróć do korytarza i biegnij do góry, do samego końca. Przy wyjściu znajdziesz kolejną skrzynkę (3) z bezpiecznikami. Otwórz ją i wyciągnij ze środka zapasowy bezpiecznik (4).

296_the_medium_pomieszczenia_mieszkalne_bunkier_jezioro_koniec_gry

Zanieś go do pierwszej skrzynki i zainstaluj w miejscu, z którego wyciągnąłeś spalony. Następnie przerzuć trzy dźwignie - pierwszą (5), drugą (6) i czwartą (7) - by przywrócić zasilanie w schronie.

297_the_medium_pomieszczenia_mieszkalne_bunkier_jezioro_koniec_gry

Przeszukaj pomieszczenia mieszkalne, napraw rozbite lustro

Wyjdź teraz z pomieszczenia i przejdź do kuchni (8). Zbadaj znajdujące się tutaj zbite lustro (9). Brakuje w nim trzech kawałków, które teraz będziesz musiał zebrać.

298_the_medium_pomieszczenia_mieszkalne_bunkier_jezioro_koniec_gry

Pierwszy odłamek lustra znajdziesz w kuchni. Przejdź na lewą stronę pomieszczenia, w pobliże drwi wejściowych i zbierz przedmiot z szafki (10).

299_the_medium_pomieszczenia_mieszkalne_bunkier_jezioro_koniec_gry

Wyjdź na korytarz i podejdź kawałek do góry. Wbiegnij do łazienki (11) i podnieś odłamek lustra (12) leżący na podłodze, w rogu pomieszczenia.

300_the_medium_pomieszczenia_mieszkalne_bunkier_jezioro_koniec_gry

Wróć na korytarz i ponownie biegnij do góry. Wejdź do salonu (13) i zbierz trzeci i ostatni odłamek lustra (14) leżący na stoliku.

301_the_medium_pomieszczenia_mieszkalne_bunkier_jezioro_koniec_gry

Wróć teraz do kuchni i wykorzystaj odłamki by odbudować lustro. Aktywuje to długą scenę przerywnikową, podczas której dowiesz się mnóstwa rzeczy na temat fabuły. Po niej czeka cię jeszcze krótki spacer w stronę jeziora i kolejna seria scen. Po wszystkim The Medium dobiegnie końca.

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - przeszukaj czerwony dom, przepompownia, ukryte drzwi

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami