Darmowa FIFA Online 4 zmierza do Polski

EA Sports przedłużyło też licencję na Ligę Mistrzów.

  • FIFA Online 4 ukaże się w Polsce i 14 innych krajach
  • Wszystkie gry z serii rozeszły się w 325 mln egzemplarzy
  • Podpisano nową umowę z UEFA

EA Sports ogłosiło, że FIFA Online 4 - dostępna na PC darmowa odsłona piłkarskiej serii - pojawi się w Polsce.

Na razie nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów, nie wiadomo więc kiedy gra ukaże się w naszym kraju. Poinformowano jednak, że produkcja zmierza również do czternastu innych państw, w tym Rosji i Turcji.

FIFA Online 4 to bezpłatna odsłona serii od koreańskiego studia EA Spearhead. Zgodnie z nazwą, gra kładzie nacisk na zmagania sieciowe, aczkolwiek umożliwia zabawę w pojedynkę. Rozgrywka bazuje zaś na mechanizmach starszej części głównego cyklu.

Informację przekazano w komunikacie, w którym oznajmiono, że Electronic Arts podpisało wieloletnią umowę z UEFA. Kontrakt przedłuża licencję na wykorzystywanie rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy w piłkarskich produkcjach firmy.

Ujawniono także, że obecnie trwają prace nad sześcioma mobilnymi odsłonami serii. Projekty zaoferują różnorodne formuły rozgrywki - od „autentycznej symulacji” po zmagania typu arcade - ale szczegóły nie są znane.

To nie wszystko: EA Sports ogłosiło, że do tej pory wszystkie gry z cyklu FIFA sprzedały się w liczbie ponad 325 milionów egzemplarzy. Ponadto zapowiedziano, że najnowsza część - ubiegłoroczna FIFA 21 - trafi na Google Stadia, na którym ukaże się 17 marca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami