Car Mechanic Simulator 2021 oficjalnie potwierdzony

Powstaje kolejna odsłona symulatora mechanika.

  • Trwają prace nad Car Mechanic Simulator 2021
  • Są pierwsze fragmenty rozgrywki

Car Mechanic Simulator to popularna seria, która pozwala graczom wcielić się w mechanika samochodowego. Odpowiedzialne za cykl polskie PlayWay potwierdziło, że trwają prace nad kolejną odsłoną.

Szczegóły na temat projektu nie są na razie znane. Pierwsze fragmenty rozgrywki z powstającej gry umieszczono w materiale, który prezentuje zaplanowane na bieżący rok nowości wydawnicze od wspomnianej firmy.

Ujęcia z Car Mechanic Simulator 2021 rozpoczynają się od 38. sekundy poniższego filmu.

Krótki fragment nie ujawnia szczegółów na temat nowości, ale wskazuje, że podstawy rozgrywki nie ulegną zmianie. Gracze zajmą się więc naprawą oraz modyfikowaniem samochodów, a zabawa obejmie między innymi konieczność uzupełniania płynu chłodzącego.

Car Mechanic Simulator 2021 to jedna z kilkunastu gier przedstawionych w nagraniu. Zwiastun ujawnia, że w tym roku ukażą się takie symulatory, jak pracownika wysypiska śmieci, policyjnych strzelanin, walki z przemytem, kierowcy ciężarówki na Alasce, wyprawy na Marsa, budowniczych Egiptu i amerykańskiego prezydenta.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami