The Medium - znajdź czerwony dom, brama garażowa, lalka

Rozwiązanie zagadki z lewarkiem, dotarcie do czerwonego domu.

W trakcie poprzedniej sekcji w The Medium udało ci się przedostać przez ruiny i unieszkodliwić potwora. Teraz przyszedł czas na zbadanie tajemniczego domu i poznanie historii Tomasza, z którym niedawno odwiedziłeś dom Ryszarda.

Na tej stronie:

Znajdź czerwony dom

Po długiej scenie przerywnikowej ze Smutką, świat ponownie rozdzieli się na materialny i duchowy. Zbliż się do domu i zbadaj stojącą przed wejściem ławkę (1). Brakuje tutaj elementu, by uruchomić znajdujący się w świecie duchowym ołtarz (2) do odnawiania energii.

241_the_medium_znajdz_czerwony_dom_brama_garazowa

Przeszukaj szopę z narzędziami

Odejdź od ławki, wejdź do środka i przejdź do kolejnego pomieszczenia, garażu. Zbierz lalkę (3) ze stołu po lewej stronie. Wróć teraz do ławki przed domem, umieść na niej lalkę i zaczerpnij energii z ołtarza.

242_the_medium_znajdz_czerwony_dom_brama_garazowa

Następna zagadka wymaga szybkości. Wróć do garażu i stań przy włączniku (4) obok kanału. Opuść ciało i wybiegnij przez bramę garażową (5) na zewnątrz.

243_the_medium_znajdz_czerwony_dom_brama_garazowa

Obejdź dom od lewej strony i wdrap się na górę (6), by dostać się na strych. Znajdziesz tam skrzynkę z bezpiecznikami (7). Zbliż się do niej i wykorzystaj duchowe uderzenie, by ją naładować.

244_the_medium_znajdz_czerwony_dom_brama_garazowa

Teraz szybko wróć do ciała i aktywuj przycisk (8) przy kanale, by wyciągnąć silnik do góry. Następnie wbiegnij do kanału (9) i zbierz leżący tam lewarek.

245_the_medium_znajdz_czerwony_dom_brama_garazowa

Wróć teraz do garażu i zainstaluj lewarek w podnośniku (10) ustawionym pod bramą garażową. Aktywuj go, by podnieść bramę do góry i otworzyć przejście.

Przejdź do góry, w kierunku gruzów domu. Wejdź w interakcję z przedmiotem (11) leżącym przed budynkiem, by aktywować okruch wspomnień. Korzystając z myszki (bądź gałek pada) ułóż wzór (12), by aktywować okruch i wysłuchaj wiadomości.

246_the_medium_znajdz_czerwony_dom_brama_garazowa

Wybiegnij po schodach na górę i zbliż się do drzwi do domu. Przejście będzie jednak zamknięte. Wróć na dół i obiegnij cały budynek od lewej strony. Wśród śmieci znajdziesz kanister (13). Wejdź z nim w interakcję, by aktywować kolejny okruch wspomnień. Tym razem do ułożenia jest wizerunek mężczyzny z kanistrem (14).

247_the_medium_znajdz_czerwony_dom_brama_garazowa

Teraz oddal się trochę od domu i zbierz leżącą na ziemi zapalniczkę (15), by zakończyć tę sekcję jako Marianne.

248_the_medium_znajdz_czerwony_dom_brama_garazowa

Aktywuje to serię scen przerywnikowych, które rzucą trochę światła na fabułę gry. Po wszystkim ponownie pokierujesz poczynaniami Tomasza.

Następnie: The Medium - znajdź sposób na powstrzymanie Henryka, druga wizja Tomasza, taśma

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - przedostań się przez ruiny, brama, potwór, generator

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami