Postrach CoD Warzone powraca. Strzykawka znowu jest problemem

Po raz piąty.

  • Błąd zapewniający nieskończone życie znów w Warzone
  • Gracze chcą stanowczej reakcji twórców

Strzykawka z lekiem - przedmiot uzupełniający życie w Call of Duty Warzone - od kilku miesięcy jest przez graczy nadużywany ze względu na bug zapewniający nieograniczone zdrowie. Deweloperzy próbują przeciwdziałać aktualizacjami, ale błąd powraca. Stało się to już piąty raz.

Bug zwany „infinite stim” po raz pierwszy pojawił się w październiku 2020 roku. Dzięki nieskończonym zapasom strzykawki, gracze mogą nieustannie się leczyć, co pozwala między innymi na przebywanie w gazie poza bezpieczną strefą.

Materiał opublikowany w ubiegłym tygodniu na Reddicie prezentuje rzekomego cheatera, który kilkoma sprytnymi ruchami - między innymi upuszczeniem granatu pod nogi, a następnie odrzuceniem go - aktywuje bug. Jest tu nawet trudny do wytłumaczenia moment, w którym gracz aktywuje na moment gogle noktowizyjne. Taki gadżet nie jest dostępny w Warzone, choć pojawia się w kampanii Modern Warfare.

Found out the stim glitch is back by spectating a hacker... from r/CODWarzone

Poniżej kolejny przykład użycia „infinite stima”:

Oliwy do ognia dodał też całkiem popularny twórca materiałów związanych z Call of Duty, JGOD. Youtuber zaprezentował inną, nieco bardziej uczciwą metodę na sprytne wykorzystanie strzykawek poprzez ciągłe odnawianie ich skrzynkami z amunicją, co również pozwala przeżyć w śmiercionośnym gazie.

Jak widać, sposobów nadużywania przedmiotu jest co najmniej kilka, dlatego społeczność prosi deweloperów z Raven Software o zdecydowaną reakcję. Część głosuje za całkowitym usunięciem stima do czasu rozwiązania problemu. Inni sugerują zwiększenie obrażeń zadawanych przez gaz lub dodanie tzw. cooldownu do strzykawki, czyli konieczności odczekania określonego czasu przed kolejnym użyciem.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami