Miliony postaci na ekranie - zapowiedziano Ultimate Epic Battle Simulator 2

Kaczki kontra cyklopy.

  • Ultimate Epic Battle Simulator 2 zadebiutuje jesienią
  • Wyświetli podobno miliony jednostek na ekranie
  • Jest zwiastun

Brilliant Game Studios zapowiedziało Ultimate Epic Battle Simulator 2, sequel zabawnego symulatora bitew z udziałem różnego rodzaju wojów, ale też zombie, kaczek, cyklopów czy dinozaurów. Twórcy przekonują, że gra jest w stanie wyświetlić „miliony” postaci na ekranie.

UEBS2 zadebiutuje jesienią na PC. Na początek przyjrzyjmy się zwiastunowi, który przedstawia wojnę na wielką skalę:

Choć w trailerze twórcy naliczyli 1,3 mln jednostek na ekranie, w tytule materiału oraz na karcie produktu Steam twórcy kilkukrotnie wspominają o „milionach”.

„UEBS2 korzysta z rewolucyjnego, napędzanego sztuczną inteligencją systemu renderowania tłumu, który dzięki mocy GPU jest w stanie ożywić bitwy z wojskami wielkości całych państw” - czytamy na Steamie. „Gra poradzi sobie ze 100 razy większą liczbą postaci na ekranie niż jej poprzednik, do tego z lepszymi detalami i jakością.”

battle_simulator_2_2
Kwacerze, do boju

Tak jak „jedynka”, Ultimate Epic Battle Simulator 2 oferuje tryb z perspektywy FPP oraz swobodny sandbox, ale dodaje też kampanie z tłem fabularnym, tworzone między innymi przez graczy.

Pierwsza część Ultimate Epic Battle Simulator jest aktualnie za darmo na Steamie. W tym przypadku twórcy radzą jednak nie przekraczać granicy 100 tys. jednostek jednocześnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami