Assassin's Creed Valhalla - Pierwsza noc Samhain: Gunnar i Tewdwre

Święto w Glowecestrescire.

Pierwsza misja w Glowecestrescire zaczyna się od spotkania z Gunnarem w mieście Glowecestre. Kowal udał się tam do swojej wybranki. Znajdziesz obydwoje w zachodniej części miasta.

Kiedy dotrzesz na miejsce, użyj kruka, by zobaczyć niebieski obszar (1). Kiedy w niego wejdziesz, gra oznaczy już samego Gunnara.

pierwsza1

Porozmawiaj z kowalem, a potem ruszaj za nim. Dotrzecie do centrum osady, gdzie w ruinach trwają przygotowania do obchodów tutejszego święta. Porozmawiasz z przywódcą, który chce się spalić żywcem i poznasz jego następce - Tewdwre'a.

Po scence jedź za Tedwrem aż do lasu. Gdy zsiądzie z konia, pojawią się dziki (2). Pokonaj je wszystkie.

pierwsza2

Po walce masz wrócić do Glowecestre, najlepiej użyć szybkiej podróży. Musisz znowu udać się do Gunnara, więc idź tam, gdzie spotkałeś go na początku misji.

Porozmawiacie i otrzymasz nietypowe zadanie chodzenia po okolicznych chatkach i zbierania cukierków. Musisz pukać do drzwi (3) i prosić wierszem o słodzycze.

pierwsza3

Gdy odejdziesz od trzecich drzwi, będziesz musiał odnaleźć Gunnara. Użyj kruka, a zobaczysz podświetlony obszar. Udaj się do jego centrum. Gunnar kłóci się tam z jakimś mężczyzną (4). Podejdź, a zacznie się walka.

pierwsza4

Po pokonaniu przeciwnika zacznie się krótka scenka, która wprowadzi lokalną wiedźmę i jej córkę. Później musisz udać się jeszcze do centrum, by odnaleźć Tewdwre'a. Stoi przy wielkich beczkach (5).

pierwsza5

Porozmawiaj z nim, a niedługo później rozpocznie się mini-gra z piciem alkoholu. Później czas na dalszy ciąg pijaństwa - musisz przejść kawałek za nowym znajomym, zataczając się. Reszta wieczoru to same cut-scenki. Misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Zagadki i wskazówki: poszukiwania i druid

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Vinlandii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami