The Medium - przedostań się przez las, podążaj za psem, przeszukaj obozowisko

Przejście przez las, spotkanie z potworem, psi towarzysz.

Po poprzedniej sekcji w The Medium w ciele Tomasza ponownie pokierujesz poczynaniami Marianne. W trakcie tego etapu musisz przejść przez las, gdzie zyskasz na chwilę psiego towarzysza.

Na tej stronie:

Przedostań się przez las

Gdy tylko odzyskasz kontrolę nad postacią, skieruj się w prawo i podążaj wzdłuż ścieżki. Gdy dojdziesz do rozwidlenia, kontynuuj marsz do przodu. Jeśli skręcisz w lewą odnogę (1), znajdziesz tam echo przeszłości i pocztówkę. Jeśli zależy ci na zebraniu znajdziek, zajrzyj do rozdziału wszystkie znajdźki i sekrety, gdzie prezentujemy sposób zdobycia wszystkich sekretów w grze.

218_the_medium_las_pies_obozowisko_potwor

Zejdziesz do bardziej otwartej części. Zbadaj tablicę ogłoszeń i lunetę, a następnie zbierz pocztówkę (2) leżącą na ławce, po czym przejdź w prawą stronę.

219_the_medium_las_pies_obozowisko_potwor

Dojdziesz do kolejnego rozwidlenia, na którym musisz skręcić w lewo (3) - po drodze natrafisz na kolejną pocztówkę leżącą na ławce. Prawa ścieżka prowadzi do tego samego miejsca, możesz więc ją zignorować.

220_the_medium_las_pies_obozowisko_potwor

Teraz czeka cię długa sekcja wzdłuż liniowej ścieżki - nie ma tutaj żadnych odnóg ani przedmiotów do zdobycia. Podążaj wzdłuż niej, przyjrzyj się martwemu jeleniowi, a następnie wdrap się po kamiennej ścianie (4) na górę, by móc kontynuować marsz.

221_the_medium_las_pies_obozowisko_potwor

Podążaj za psem

Po chwili aktywuje się scena przerywnikowa, w trakcie której pojawi się pies (5). Zaprowadzi cię do kolejnego celu, więc po prostu za nim podążaj.

222_the_medium_las_pies_obozowisko_potwor

Dotrzecie do niewielkiego schronienia (6). Wejdź z nim w interakcję, a następnie zbierz z szafki przysmak dla psa (7). Wsyp go do patelni (8) widocznej u dołu ekranu, by nakarmić zwierzaka. Poczekaj aż zje i idź za nim w prawą stronę - na lewo od schronienia znajdziesz wiszące na sznurku ubranie, które możesz zbadać.

223_the_medium_las_pies_obozowisko_potwor

Przeszukaj obozowisko

Po krótkim marszu dotrzecie do obozowiska, gdzie załączy się krótka scena przerywnikowa. Kliknij na wejście do namiotu (9) by zajrzeć do środka. Wejdź w interakcję z ciałem (10), by je zbadać. Jeśli teraz wyjdziesz z namiotu, załączysz scenę przerywnikową i zakończysz ten etap.

224_the_medium_las_pies_obozowisko_potwor

Uwaga - jeśli zależy ci na znajdźkach, przed kliknięciem w ciało zbierz znajdujące się tutaj zdjęcie (11) i pocztówkę (12). Jeśli tego nie zrobisz, nie będzie już więcej okazji!

Następnie: The Medium - przedostań się przez ruiny, brama, potwór, generator

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - uratuj Ryszarda od jego demonów, Tomasz, dom Ryszarda, ogród

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami