Hitman 3 - Chongqing: najważniejsze informacje, cele

Podstawowe wiadomości o misji End of the Era (Chongqing, Chiny).

Misja End of an Era rozgrywa się w Chinach, w mieście Chongqing. Na tej stronie poznasz najważniejsze informacje o tym zadaniu.

Cele misji End of the Era

Celem zadania End of an Era, rozgrywającej się w Chongqing, w Chinach, jest likwidacja dwóch celów - Husha i Imogen Royce - a także zhakowanie głównego serwera w kompleksie ICA.

150

Misje fabularne (Story Missions)

W End of an Era dostępne są trzy zadania fabularne, które stwarzają okazję do wyeliminowania głównych celów mapy, czyli Husha i Imogen Royce.

  • All Seeing Eyes - to zadanie fabularne umożliwia doprowadzenie do sytuacji, w której będziesz mógł zabić i Husha, i Royce;
  • Certainty Principle - w tym scenariuszu dotrzesz do obiektu ICA, by zlikwidować Imogen Royce;
  • Impulse Control - story mission, w której wyeliminujesz Husha.

Zhakowanie rdzenia danych (Hack data core)

Oprócz zlikwidowania dwóch głównych celów zadania, czyli Husha i Imogen Royce, w End of an Era musisz także dostać się do rdzenia danych (serwera), zlokalizowanego w kompleksie ICA, i zhakować go. Tę czynność możesz wykonać, dopiero gdy wyeliminujesz Husha i Royce.

W związku z tym należy mądrze zaplanować działania, aby uniknąć niepotrzebnego wracania do tych samych miejsc. Dlatego należy najpierw doprowadzić do śmierci Husha, a dopiero potem udać się do placówki ICA, gdzie odnajdziesz Imogen Royce i serwer danych.

151

Jeśli chcesz skorzystać z gotowych scenariuszy przygotowanych przez twórców (story missions), wykonaj najpierw podmisję: Impulse Control , a dopiero potem Certainty Principle. Dzięki temu najpierw zlikwidujesz Husha w jego laboratorium, a następnie wejdziesz do obiektu ICA, gdzie zabijesz Royce i zhakujesz rdzeń danych.

Możesz wykonać także zadanie fabularne All-Seeing Eyes, podczas którego doprowadzisz do spotkania Royce i Husha - i wówczas będziesz mógł jednocześnie zabić oba cele. Następnie przedostaniesz się do placówki ICA, by zhakować serwer.

Następnie: Hitman 3 - Chongqing: All-Seeing Eyes - cel Hush i Imogen Royce

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Berlin, agenci ICA: lista, gdzie znaleźć, jak zlikwidować

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami