Hitman 3 - Chongqing: All-Seeing Eyes - cel Hush i Imogen Royce

Doprowadzamy do spotkania Husha z Royce i likwidujemy oba cele na mapie End of an Era (Chongqing, Chiny).

Na mapie rozgrywającej się Chongqing, w Chinach do wyeliminowania masz dwa cele - Husha i Royce. Każdym z nich możesz zająć się osobno, ale istnieje scenariusz w Hitmanie 3, opisany na tej stronie, dzięki któremu możesz zlikwidować obie ważne postacie w jednej akcji.

Twoim głównym celem będzie doprowadzenie do spotkania Husha i Royce na moście - wówczas będziesz miał dogodną sytuację do zabicia tych postaci za pomocą karabinu snajperskiego.

Zanim jednak do tego dojdzie musisz zdobyć snajperkę i znaleźć dogodne miejsce do oddania strzału.

121

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Dostań się do Yuzhong Square (poziom 0), centralnego punkty mapy. Po lewej stronie zobaczysz budynek - Glorius Leap Sign (1) - to na jego szczyt musisz się dostać. Znajduje się tam punkt snajperski. Aby dostać się do tego miejsca możesz skorzystać z kilku możliwości. Poniżej przedstawiamy trzy z nich:

119
  • Po lewej stronie znajduje się przejście (2), które możesz otworzyć za pomocą łomu lub wytrycha.
120
122
  • Po prawe stronie znajduje się apartamentowiec (3). Wejdź na dach tego budynku. Przejdź przez murek (4), a następnie przejdź po krótkim zadaszeniu w kierunku budynku - Gloriusz Leap Sign.
123
  • W budynku Laundromat odnajdziesz zamknięte na kod drzwi (5). Wpisz: 0118, by je otworzyć.
124

Niezależnie z którego przejścia skorzystasz, dostaniesz się na dachy budynku Gloriusz Leap Sign. Podsłuchaj rozmowę dwóch strażników (6).

125

Następnie omiń ich i kieruj się w górę, aż dotrzesz na szczyt, gdzie odnajdziesz zniszczonego drona (7). Podejdź do niego i zeskanuj go aparetem.

Teraz pora odnaleźć karabin snajperski. Zejdź po schodach poziom niżej. Jeśli wcześniej nie pozbyłeś się tego strażnika (8), zrób to teraz. Rzuć w niego jakimś przedmiotem, np. cegłą, która znajduje się niedaleko.

126

Zabierz karabin snajperski (9), który oparty jest o murek, i wróć do punktu snajperskiego, na szczyt budynku.

127

Stań na platformie (10) i wyciągnij snajperkę. Twoim zadaniem będzie zestrzelenie kilku dronów.

128

Spójrz przed siebie. W oddali zobaczysz latające drony (11). Jeśli nie możesz ich odnaleźć, zlokalizuj naziemną linię metra i spójrz w dół. Zestrzel obojętnie jakiego drona. Jeśli masz problem z trafieniem, zacznij obserwować drona i wystrzel pocisk w momencie, w którym się na chwilę zatrzyma (nie trwa to zbyt długo, więc zareaguj szybko, gdy tylko zobaczysz, że robot zwolnił).

129

Kiedy uda ci się zestrzelić pierwszego drona, otrzymasz polecenie, by zlikwidować kolejne.

130

Jednocześnie uważaj na strażników, którzy mogą wejść na szczyt budynku. Interweniuj, jeśli zaczną wchodzić po schodach. Znajdź osłonę i ukryj się. Zaatakuj przeciwników w odpowiednim momencie.

131

Kiedy zestrzelisz wystarczającą liczbę dronów, otrzymasz polecenia zniszczenia kolejnych, ale tym razem w pobliżu bloków (12).

132

Gdy i ta sztuka ci się uda, misja fabularna dobiegnie końca i dojdzie do spotkania Husha z Royce na moście (13). Użyj Instynktu, by podświetlić te postacie na czerwono i tym samym zlokalizować je.

133

Gdy Royce i Hush spotkają się na moście, poczekaj z oddaniem z strzału, dopóki się nie zbliżą do siebie. Celuj w głowy. Masz dwie możliwości zlikwidowania ich.

134
  • Gdy Hush i Royce, podczas wymiany zdań, będą blisko siebie, najpierw zestrzel jednego, a potem szybko skieruj celownik w drugą postać i oddaj strzał. Pamiętaj, że prawdopodobnie będziesz miał tylko jedną szansę, by zabić drugą osobę, gdyż po chwili oddali się.
  • Możesz jednym strzałem zabić Husha i Royce. Aby ta sztuka się powiodła, musisz poczekać na dogodny moment. Gdy kobieta zacznie przechadzać się, wystrzel pocisk w momencie, gdy obie głowy znajdą się w jednym punkcie.
135

Następnie: Hitman 3 - Chongqing: Impulse Control - cel Hush

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Chongqing: najważniejsze informacje, cele

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami