Total War: Warhammer 3 może zostać wkrótce ujawniony - opublikowano teaser

Wiatr i konstelacja.

  • Opublikowano tajemniczy teaser projektu w świecie Warhammera
  • Fani podejrzewają, że zwiastuje zapowiedź trzeciej części serii Total War w fantastycznym uniwersum

Creative Assembly opublikowało tajemniczy zwiastun, który może poprzedzać zapowiedź Total War: Warhammer 3 - kolejnej odsłony strategii w znanym uniwersum fantasy.

Niespełna minutowy teaser to animacja z udziałem astronoma, który zauważa, że dość mocno wieje Azyr - jeden z ośmiu wiatrów magii. Ze wspomnianego zjawiska wywodzi się Tradycja Niebios, czyli zaklęcia gwiazd, nieba i ruchów ciał niebieskich.

Niektórzy fani podejrzewają, że w kolejnych tygodniach deweloperzy ze studia Creative Assembly opublikują materiały poświęcone następnym siedmiu wiatrom, a cykl filmów zwieńczy zapowiedź sekretnego projektu.

Inni zwracają również uwagę, że w zwiastunie przedstawiono konstelację Grungi's Baldric, która w uniwersum Warhammera widoczna jest na przełomie wiosny i lata. Spekuluje się, że właśnie w tym okresie może zostać ujawniona nowa gra.

Teaser nie zawiera wskazówek, które sugerowałyby, że wideo dotyczy Total War: Warhammer 3, ale niewykluczone, że jest powiązane z tytułem. Od premiery poprzedniej części minęły ponad trzy lata, a we wrześniu 2019 roku twórcy przyznali, że prowadzą zaawansowane prace nad trzecią odsłoną. Już wcześniej zapewniano też, że w planach jest trylogia.

Oczywiście nadal istnieje możliwość, że zwiastun poświęcony jest nowemu dodatkowi do drugiej gry z cyklu. Dotychczas produkcja otrzymała bowiem szereg zróżnicowanych DLC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami