Topór Kratosa z God of War odtworzony przez gwiazdę Pogromców mitów

Replika Lewiatana.

  • Adam Savage z „Pogromców mitów” stworzył replikę topora z God of War
  • Przygotowanie broni zajęło tylko jeden dzień

Adam Savage to jeden z prowadzących popularnego programu „Pogromcy mitów”, w którym weryfikowano prawdziwość teorii na temat różnych zjawisk. Ekspert zdecydował się przygotować rzeczywisty model topora z wydanej w 2018 roku odsłony God of War.

Amerykanin proces tworzenia broni używanej przez Kratosa udokumentował w trwającym niespełna godzinę filmie, który opublikował na własnym kanale w serwisie YouTube. Zbudowanie Lewiatana zajęło cały dzień.

Savage tłumaczy, że w trakcie prac bazował na modelu narędzia, który znalazł w Internecie. Do przygotowania topora wykorzystał między innymi piankową płytę typu PVC, natomiast trzonek wyrzeźbił z drewna. Całość ozdobił malowaniami, zgodnymi z oryginalnymi.

Gospodarz „Pogromców mitów” przyznaje, że o stworzenie repliki Lewiatana został poproszony przez swojego siostrzeńca, który następnie otrzymał przedmiot w ramach prezentu świątecznego.

Trwają obecnie prace nad kontynuacją God of War. Produkcja otrzyma najprawdopodobniej podtytuł Ragnarok i powinna zadebiutować na PS5 jeszcze w 2021 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami