Hitman 3 otrzyma DLC - zapewniają twórcy

Choć jeszcze nie zdecydowano, jakiego typu.

  • IO Interactive obiecuje, że Hitman 3 dostanie DLC
  • Szczegóły nie są znane, ale twórcy chcą ponownie użyć dotychczasowych lokacji

Przedstawiciele IO Interactive ujawnili, że Hitman 3 na pewno wzbogaci się o DLC, choć studio nie zdecydowało jeszcze o charakterze dodatków.

- Na razie nie bierzemy pod uwagę stworzenia nowych map pokroju osadzonych w banku lub na wyspie - mówi producent wykonawczy projektu, Forest Swartout Large, w wywiadzie dla serwisu The Gamer.

- Skłaniamy się bardziej ku wykorzystaniu już istniejących lokacji, by przeobrazić i zmodyfikować plansze. A teraz możemy użyć aren z całej trylogii. Możemy wrócić do map z wydanego w 2016 roku Hitmana oraz drugiej części - dodaje deweloper.

hitman_3_lokacje
Hitman 3 oferuje lokacje w różnych rejonach świata

Szczegóły nie są na razie znane, aczkolwiek nie można wykluczyć, że - wzorem wcześniejszych odsłon - produkcja otrzyma wyzwania i ograniczone czasowo wydarzenia, rozgrywające się na terenie już znanych lokacji.

Hitman 3 ukazał się w ubiegłym tygodniu. Z wypowiedzi przedstawicieli IO Interactive wynika, że gra odniosła sukces - w siedem dni zwróciły się bowiem koszty zainwestowane w stworzenie projektu. Jeżeli gracie w tytuł, możecie zajrzeć do naszego poradnika.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami