GTA 5 kontra rzeczywistość - porównanie lokacji od aktora z gry

Spacer po Hollywood i Vinewood.

  • Powstał film, który porównuje wybrane lokacje z GTA 5 z rzeczywistością
  • W nagraniu występuje Gerald Johnson - w grze wcielał się w postać Lamara

Serwis PlayStation Haven przygotował wideo, w którym porównano wybrane lokacje z GTA 5 z rzeczywistymi odpowiednikami. W filmie przewodnikiem jest Gerald „Slink” Johnson, czyli aktor głosowy, wcielający się w Lamara.

Najnowsza odsłona gangsterskiej serii Rockstara osadzona jest w fikcyjnym Los Santos, które jednak wzorowano na prawdziwym Los Angeles. W tytule nie brakuje więc istniejących naprawdę lokacji i obiektów, choć czasem nieco zmodyfikowanych.

Johnson porównuje część Vinewood z rzeczywistym odpowiednikiem, a więc Hollywood. Aktor prezentuje dwie wersje słynnej Alei Gwiazd, a także okolice Teatru Chińskiego Graumana - kina, w pobliżu którego znajdują się odciski ręce i stóp znanych osobistości.

Dodatkowo Slink opowiada o historii i różnych ciekawostkach związanych z odwiedzanymi miejscami. Autorzy materiału podkreślają, że w planach są kolejne odcinki, porównujące świat GTA 5 z rzeczywistością.

To jednak nie pierwsze tego typu wideo z udziałem Johnsona. Niedawno aktor przygotował film, w którym wraz z Shawnem Fonteno (wciela się we Franklina) odtworzył kultową scenę-mem z produkcji Rockstara.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami