The Medium - figurka czarnego kota, dusza Bernarda

Druga figurka kota, odesłanie duszy Bernarda.

Ta część kampanii w The Medium rozpoczyna się tuż po twoim przejściu przez lustro do świata duchów. W trakcie wędrówki zdobędziesz kolejną figurkę kota, dzięki której będziesz w stanie swobodnie przechodzić między światami. Uratujesz także duszę Bernarda.

Odeślij duszę Bernarda

Gdy tylko odzyskasz kontrolę nad postacią, wybiegnij po schodach (1) na górę, a tam skieruj się w prawo i do końca korytarza.

151_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Wejdź w interakcję z ciałem (2) wiszącym nad ziemią. Z wyjaśnień Marianne dowiesz się, że to szczątki dziecka ze wspomnień Smutki, Bernarda. Otrzymasz nowy cel, by odesłać jego duszę.

152_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Odejdź od ciała i udaj się w dół, na drugą stronę korytarza. Wejdź w przejście (3) po prawej stronie, gdzie znajdziesz ołtarz do odnowienia energii. Wykorzystaj go, wróć na korytarz i wejdź w interakcję ze ścianą ze skóry (4). Przetnij ją przy pomocy brzytwy i przejdź dalej.

153_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Jak tylko wejdziesz do środka, aktywuj duchową tarczę, by pozbyć się roju ciem. Podejdź do kolumny i zbierz z niej maskę chłopca (5).

154_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Wróć teraz do ciała w korytarzu i umieść tam ten przedmiot. Po krótkiej rozmowie ciało zniknie i odkryje figurkę czarnego kota (6). Zbierz ją i przygotuj się na konfrontację z potworem.

155_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Biegnij szybko w drugą stronę korytarza i wejdź do pomieszczenia, w którym jest ołtarz do ładowania energii. Uzupełnij zapas i wejdź w interakcję z lustrem (7), by przenieść się do świata materialnego. Od tego momentu możesz korzystać z luster, by przechodzić pomiędzy światami.

156_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Nie ma w tym pomieszczeniu niczego do zebrania, więc przejdź do jego dalszej części i przeciśnij się przez dziurę w ścianie (8). Ponownie pojawi się stwór - tym razem już w świecie materialnym.

157_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Przejdź szybko do dolnej części pokoju i schowaj się za osłoną (9). W tym miejscu musisz wstrzymać oddech, by wróg cię nie znalazł. W tym celu przytrzymaj klawisz ALT (w przypadku wersji na konsolę Xbox przytrzymaj prawą gałkę pada).

158_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Poczekaj aż wróg zniknie i wyjdź przez drzwi na korytarz. Zbliż się do krat (10) na wprost, gdzie znajdują się nożyce - nie uda ci się jednak ich jeszcze zdobyć. Przejdź do kolejnego pomieszczenia (11).

159_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Po lewej stronie znajdziesz drzwi (12), do których nie masz jednak jeszcze w tym momencie klucza.

160_the_medium_figurka_czarnego_kota_dusza_bernarda

Zamiast tego wejdź w interakcję z lustrem (13), by wrócić do świata duchowego i zakończyć tę sekcję.

Następnie: The Medium - dusze ofiar, Tori i Mikołaj

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - dostań się do świetlicy, lustro, figurka białego kota

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami