The Medium - dusze ofiar, Tori, Mikołaj

Uwolnienie kolejnych dusz ofiar, Tori i Nicholas.

Po uratowaniu duszy Bernarda w The Medium, przyszedł czas na dwie kolejne ofiary. W tej części odszyfrujesz imiona następnych dusz, zdobędziesz ich maski i finalnie je uwolnisz. Wszystko po to, by móc wreszcie dotrzeć do świetlicy.

Na tej stronie:

Odeślij dusze pozostałych ofiar - Tori

W ostatnim rozdziale udało ci się przejść do świata dusz. Wyjdź z pomieszczenia drzwiami po prawej stronie, by dotrzeć na korytarz. Na wprost zobaczysz kolejne uwięzione dusze (1). Wejdź z nimi w interakcję i wysłuchaj słów Marianne. Tak jak w przypadku Bernarda, trzeba odesłać te dusze. By to zrobić, musisz zebrać ich maski i poznać imiona. Przejdź kawałek w dół i wejdź w przejście (2) po prawej stronie. To z lewej (3) na ten moment zignoruj.

161_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Wejdź w interakcję ze znajdującym się tam lustrem, by przejść do świata materialnego. Podejdź do kosza na śmieci (4) i zbierz leżący na ziemi klucz. Wykorzystaj go by otworzyć drzwi obok lustra, do których przed momentem nie miałeś dostępu. Podążaj w prawą stronę - wędrówkę możesz sobie ułatwić wchodząc w tryb widzenia - eteryczne motyle wyznaczą ci trasę.

162_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Przejdź przez lustro na końcu korytarza, by wrócić do świata duchowego. Podejdź kawałek w prawo, wejdź na krawędź (5) i przedostań się na drugą stronę. W oddali czeka lustro (6), dzięki któremu znów przeskoczysz do świata materialnego.

163_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Przejdź do końca korytarza i przez drzwi z lewej strony, by trafić do nowego pokoju. Tutaj ponownie pojawi się potwór. Schowaj się za osłoną (7). Gdy przeciwnik się zbliży, wstrzymaj oddech, by cię nie wykrył. Poczekaj aż potwór się oddali (8) i powoli podążaj do góry.

164_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Zbliż się do hałdy mebli (9) i przeciśnij się pomiędzy nimi. Przejdź do dalszej części pomieszczenia i schowaj się za osłoną.

165_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Ponownie poczekaj aż wróg (10) się oddali i podążaj jego trasą, cały czas kucając. Zaczekaj aż potwór przejdzie do niższej części pomieszczenia i wyjdź przez drzwi (11) na korytarz. Podążaj wzdłuż niego i przeciśnij się pomiędzy meblami. W tym miejscu potwór na chwilę przestanie cię ścigać.

166_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Wejdź do pokoju po lewej stronie. Przyjrzyj się kilku tutejszym przedmiotom (12) - ubraniom na łóżku, kartce na stole i plakatom na ścianie. Po wszystkim aktywuj kolejne lustro (13).

167_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Przejdź do dalszej części pomieszczenia, zignoruj nowe lustro (14) i wejdź w przejście (15), gdzie znajdziesz maskę kobiety do zebrania. Teraz cofnij się i przejdź przez wspomniane lustro.

168_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Trafisz do sypialni osoby, której maskę przed momentem zdobyłeś. Zbadaj notes (16) leżący na szafce nocnej. Brakuje w nim kawałka strony - znajdziesz ją na podłodze (17).

169_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Zbierz stronę, lecz zanim wrócisz do notesu podejdź w lewo i zbadaj bransoletę (18) leżącą na szafce. Obróć kamerę by ujawnić potencjalne imiona ofiary - Ellie i Tori. Wróć teraz do notesu i umieść w nim brakujący kawałek strony.

170_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

W notesie pojawią się cztery numery (19). Kliknij po kolei na każdym z nich by wysłuchać nagrania i poznać imię - Tori. Odejdź od notesu, wyjdź z pomieszczenia za pomocą drzwi i przejdź przez lustro w korytarzu.

171_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Musisz teraz wrócić do miejsca z początku tego rozdziału. Przejdź po krawędzi, przez lustro i wbiegnij w lewo, przez korytarz, do kolejnego pomieszczenia. Kliknij na lustro (20) przy telefonie by przejść do świata duchowego.

172_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Wybiegnij na korytarz i odbij do góry, w stronę uwięzionych dusz, które spotkałeś na początku. Wejdź z nimi w interakcję i umieść zdobyta maskę w ciele po prawej stronie (21).

173_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Odeślij dusze pozostałych ofiar - Mikołaj

Jedna dusza za tobą, przyszła kolej na następną. Przejdź w dół korytarza i następnie w przejście po lewej stronie. Wbiegnij po schodach na górę, a potem wdrap się po pudłach na wyższy poziom. Trafisz na maskę drugiej ofiary (22).

174_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Zbierz ją i wbiegnij w przejście, które się właśnie otworzyło. Na końcu czeka kolejne lustro (23), dzięki któremu przejdziesz do świata materialnego.

175_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Przejdź do dolnej części pomieszczenia i zbadaj telefon (24) leżący na regale. To echo przeszłości związane z tym zadaniem - pęknięcie znajdziesz w dolnej części słuchawki. Odłóż telefon i wyjdź na korytarz.

176_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Przejdź do końca i wbiegnij do sali konferencyjnej po lewej stronie. Na jednym z biurek znajdziesz listę imion (25), do której wrócisz jeszcze za moment. Zejdź na dół pomieszczenia i zbadaj popielniczkę (26). To kolejne echo przeszłości. Popatrz na dno przedmiotu w trybie widzenia, by aktywować nagranie.

177_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Wróć teraz do listy imion i ponownie ją zbadaj. Bohaterka podpowie ci, by sprawdzić dziewiąte miejsce siedzące. Odejdź od listy i zbadaj krzesło (27) po lewej stronie. Przejdź teraz na drugą stronę stołu i kliknij na kolejne krzesło (28), tym razem oznaczone numerem 4.

178_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Po wszystkim wróć do listy imion i zbadaj ją raz jeszcze, by poznać imię drugiej ofiary - Mikołaj. Odejdź od stołu i wyjdź na korytarz, gdzie pojawi się potwór. Wróć do sali konferencyjnej i zbiegnij na dół. Poczekaj tutaj krótką chwilę, aż przeciwnik zniknie. Teraz musisz wrócić do drugiej uwięzionej duszy - tam gdzie przed momentem umieściłeś maskę Tori.

Wyjdź z sali konferencyjnej, przebiegnij przez korytarz i wejdź do pomieszczenia po prawej. Przejdź przez lustro, a w nowym pomieszczeniu do lewej jego części i zbiegnij po schodach na dół. Idź w prawo, by dotrzeć do korytarza, w którym jest pozostała dusza. Umieść maskę w ciele (29) i poczekaj, aż odblokuje się przejście.

179_the_medium_dusze_ofiar_tori_mikolaj

Przejdź do dalszej części korytarza, a następnie przez lustro, by trafić do świata materialnego i zakończyć tę sekcję.

Następnie: The Medium - przeszukaj świetlice, nożyce do metalu, równik, globus

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - figurka czarnego kota, dusza Bernarda

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami