Hitman 3 - Dartmoor: wejście do posiadłości, zdobycie mapy, cele

Opis przejścia misji Death in the Family - początek zadania.

Misja Death in the Family rozgrywa się w Anglii, w Dartmoor, w posiadłości madame Alexy Carlisle.

Na tej stronie dowiesz się:

Cele misji Death in the Family

W Dartmoor musisz zlikwidować tylko jeden cel, Alexę Carlisle. Aby ukończyć misję musisz także zdobyć teczkę z aktami Arthura Edwardsa.

Misje fabularne (Story Missions)

W Death in the Family można rozegrać trzy misje fabularne. Udane ukończenie każdej z nich może dorowadzić do śmierci Alexy Carlisle, ale tylko jedna z nich umożliwi ci zebranie teczki z aktami Arthura Edwarda.

Jak zdobyć teczkę z aktami Arthura Edwarda

Zdobycie dokumentów dotyczących Arthura Edwarda jest jednym z dwóch obowiązkowych celów w misji Death in the Family. Istnieją trzy sposoby na wejście w posiadanie teczki. Na stronie: Hitman 3 - Dartmoor: Find a case file - teczka z aktami Arthura Edwardsa, kod do sejfu, tokeny opisujemy wszystkie metody.

Wejście do posiadłości

W tym miejscu opiszemy początek misji Death in the Family. Wyjaśnimy, jak wcielić się w prywatnego detektywa, który może chodzić po prawie całej posiadłości i terenach do niej przylegających.

033

Rozpoczniesz misję na drodze prowadzącej do posiadłości. Gdy podejdziesz do bramy, zobaczysz detektywa (1), którego przebranie musisz zdobyć. Idź za nim, omijając strażników.

034

Przejdź przez dziurę w murze (2) , a potem wejdź w krzaki. Nie spuszczaj z oczu śledzonej postaci. Kieruj się w stronę posiadłości, unikając wzroku innych osób.

035

Do budynku dostaniesz się przez otwarte okno (3).

036

Wewnątrz ukryj się za walizkami i poczekaj na detektywa (4). Gdy wejdzie do korytarza, obezwładnij go, przebierz się za niego i schowaj ciało w szafie. Od teraz możesz przemieszczać się w miarę swobodnie po całej posesji.

Zdobycie mapy lokacji (posiadłości)

Mapa posiadłości znajduje się w sekretnym pokoju Zacharego (Secret Room), którego wejście zlokalizowane jest w Zacharry's Room na poziomie 1.

037

Dostaniesz się do tajemnego pomieszczenia, przesuwając książkę (5) w regale.

038

Mapa (6) leży obok gramofonu.

Następnie: Hitman 3 - Dartmoor: Means, Motive and Opportunity - śledztwo, cel Alexa Carlisle

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Dubaj: wejście do wieżowca, zdobycie mapy, cele

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami