Hitman 3 - Berlin: dotarcie na teren dyskoteki, mapa, cel

Opis przejścia misji Apex Predator - początek zadania.

Misja Apex Predator rozgrywa się w Niemczech, w Berlinie, na terenie dyskoteki.

Na tej stronie dowiesz się:

Cel misji Apex Predator

Cel zadania Apex Predator jest zupełnie inny niż w pozostałych misjach. Musisz bowiem odnaleźć agentów ICA i ich zlikwidować, jednocześnie nie dając się zauważyć. Łącznie jest 11 agentów, ale musisz wyeliminować tylko 5 z nich, by zaliczyć zadanie.

Największą trudnością na tej mapie jest rozpoznanie agentów ICA wśród tłumów bawiących się osób i w budynku, gdzie swoją siedzibę ma gang motocyklowy zajmujący się wytwarzaniem narkotyków.

118

Agentów można odnaleźć w terenie całej lokacji. Czasami przebywają w mniej lub gorzej strzeżonych miejscach. Pamiętaj, że musisz zlikwidować 5 z 11 agentów ICA, a w zasadzie to 4, bo pierwszego zabijesz już na samym początki misji (patrz sekcja poniżej: Dotarcie na teren dyskoteki, zabicie pierwszego agenta ICA).

To jakich agentów wyeliminujesz i w jakiej kolejności zależy od ciebie. Misja nie narzuca ci żadnych specjalnych warunków (oczywiście poza wyzwaniami).

Misje fabularne (Story Missions)

W misji Apex Predator nie występują zadania fabularne.

Dotarcie na teren dyskoteki, zabicie pierwszego agenta ICA

Misję rozpoczniesz na drodze, przy opuszczonej stacji benzynowej, na terenie której nie znajdziesz jednak nic ciekawego .

092

Kieruj się w stronę lasu i samochodu, który ma włączone światła (1) .

093

Idąc ścieżką w dół, zobaczysz po lewej stronie, obok drzewa zwłoki (2). Warto je przeszukać - w ten sposób zdobędziesz nóż.

094

Idąc dalej (omiń stalową wieżę), natkniesz się na pierwszego agenta ICA, Price'a (3). Zlikwiduj go, zachodząc go od tyłu. W ten sposób pozbędziesz się pierwszego celu. Zostało jeszcze czterech agentów.

Zabierz słuchawkę z ziemi - dzięki temu będziesz mógł podsłuchiwać rozmowy swoich rywali. Przejdź przez ogrodzenie, by dostać się na teren dyskoteki i rozpocząć łowy na pozostałych agentów ICA.

Na stronie: Hitman 3 - Berlin, agenci ICA: lista, gdzie znaleźć, jak zlikwidować opisaliśmy, gdzie odnaleźć wszystkich agentów ICA i jak ich zlikwidować.

Zdobycie mapy lokacji

W tej misji nie musisz odszukać żadnych planów, by korzystać z mapy. Choć na samym początku zadania mapa będzie niedostępna, to jeszcze w pierwszym jego etapie zostanie odblokowana.

Przejdź przez las, który znajduje się za stacją benzynową. Po zakończeniu filmu przerywnikowego będziesz mógł korzystać z mapy lokacji.

Następnie: Hitman 3 - Berlin: jak wejść do dyskoteki

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Dartmoor: Find a case file - teczka z aktami Arthura Edwardsa, kod do sejfu, tokeny

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami