Assassin's Creed Valhalla - Tereny łowieckie: szukanie Olava

Wioska i podążanie śladami.

Zaraz po misji Na obcej ziemi rozpoczyna się pierwsze nieco dłuższe zadanie w Vinlandii. Z brzegu udaj się ścieżką do wioski i użyj zmysłu Odyna.

Dostrzeżesz podświetlone wkazówki. Udaj się do prowizorycznej szopy (1), wejdź do środka i zbadaj kilk wskazówek. Zniszcz dwie skrzynie (2) blokujące przejście.

tereny1

Następnie przeciśnij się między skałami, a wyjdziesz na ścieżkę. Podążaj za śladami (3), a dotrzesz do wioski natywnych mieszkańców regionu. Podejdź do grupy ludzi w centrum, a zacznie się scenka z rozmową.

tereny2

Po rozmowie, z której nic nie zrozumiesz, ponieważ Eivor nie zna języka, musisz iść za przywódczynią wioski. Zaprowadzi cię do jaskini za wodospadem, gdzie znajdziesz człowieka, którego szukasz - Olava Pechowego.

Porozmawiasz z nim, a potem musisz się z nim przespacerować. Idź za Olavem (4), wyjdziecie z jaskini i zatrzymacie się nieco dalej.

tereny3

Zacznie się kolejna rozmowa, a po niej rozpocznie się główna misja w Vinlandii.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Łowca bestii: gdzie jest Gorm

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Na obcej ziemi: podróż do Vinlandii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami