Zakończono rozwój Bleeding Edge - niecały rok po premierze

Gra nie otrzyma już kolejnych aktualizacji.

  • Bleeding Edge nie dostanie nowej zawartości
  • Twórcy gry postanowili skupić się na innych projektach

Studio Ninja Theory poinformowało, że kończy z dalszym rozwojem Bleeding Edge - wydanej w marcu ubiegłego roku sieciowej gry.

W oświadczeniu udostępnionym na Twitterze, deweloperzy zapewnili, że w produkcję nadal będzie można grać, ponieważ zespół zdecydował się nie wyłączyć serwerów - przynajmniej na razie. Tytuł dostępny jest na PC i konsolach Xbox.

„Jako że studio koncentruje się na nowych grach (Senua's Saga, Project Mara i The Insight Project, podjęliśmy decyzję, że Bleeding Edge nie dostanie już kolejnych aktualizacji z dodatkową zawartością” - wyjaśniono.

Niewykluczone, że jednym z głównych powodów, dla którego zakończono rozwój gry, jest niewielkie zainteresowanie tytułem. Według danych portalu SteamDB, w chwil pisania tekstu w tytuł na platformie Valve toczy zmagania tylko sześć osób, a kilka godzin wcześniej - dwie.

Bleeding Edge nastawione jest na rozgrywkę sieciową. Walczą ze sobą dwie drużyny, składające się z postaci o unikalnych dla siebie zdolnościach i cechach. Pod względem zabawy produkcja przypomina nieco Overwatch.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami