The Medium - lustro: jak przejść na drugą stronę

Figurki białego i czarnego kota.

Podczas rozgrywki w The Medium trafisz na tajemnicze, pęknięte lustra. Pozwolą ci one na swobodne przechodzenie pomiędzy światem materialnym i duchowym, jednak nie będą od razu aktywne. Jak z nich korzystać i czy są tutaj jakieś ograniczenia?

Na lustro trafisz mniej więcej w połowie gry, chwilę po pierwszym spotkaniu z potworem. Nie będzie ono jednak aktywne - nie pozwoli ci przenieść się do drugiego świata. Nie musisz się tym martwić, gdyż ten aspekt rozgrywki jest uwarunkowany fabularnie. Mechanikę tę odblokujesz w trakcie wykonywania zadań, gdy zbierzesz dwa przedmioty - figurkę białego kota (1) i figurkę czarnego kota (2).

109_the_medium_lustro_jak_przejsc_na_druga_strone

Pierwsza pozwoli ci korzystać z lustra w świecie materialnym (3), druga z kolei w świecie duchowym (4). Dzięki nim będziesz mógł swobodnie przemieszczać się pomiędzy tymi wymiarami.

110_the_medium_lustro_jak_przejsc_na_druga_strone

Cała mechanika luster i przechodzenia pomiędzy światami jest ściśle powiązana z fabułą i nie da się jej nie odblokować. Nie musisz wiec nadmiernie się tym przejmować - poczekaj, aż zdobędziesz oba wspomniane przedmioty.

Następnie: The Medium - jak wstrzymać oddech

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - widzenie: jak podświetlać obiekty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami