The Medium - jak zapisać grę

Zapisywanie stanu gry, punkty kontrolne.

The Medium nie jest co prawda grą długą, jednak opcja zapisu stanu rozgrywki w dowolnym momencie może przydać się na przykład w trakcie zdobywania osiągnięć. Jak więc ręcznie zapisać grę?

Musimy niestety cię rozczarować, gdyż The Medium nie pozwala na ręczne zapisywanie. Zamiast tego do gry zaimplementowano system punktów kontrolnych. Co jakiś czas, głównie po kluczowych wydarzeniach i scenach przerywnikowych, stan rozgrywki zostanie automatycznie zachowany - co obrazuje ikonka ćmy (1) w prawym dolnym rogu ekranu.

112_the_medium_jak_zapisac_gre

Nie da się w żaden sposób wymusić zapisu. Jeśli więc chcesz bezpiecznie wyjść z gry i nie martwić się o utratę postępów, postaraj się robić to właśnie po dotarciu do punktu kontrolnego. Alternatywnie możesz otworzyć menu główne i sprawdzić, kiedy wykonany został ostatni zapis - nadrobienie ostatnich kilku minut nie powinno stanowić większego problemu.

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - jak wstrzymać oddech

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami