The Medium - jak wstrzymać oddech

Wstrzymywanie oddechu, ukrywanie się przed potworem.

Postać w The Medium może skradać się, by uniknąć kontaktu z wrogiem. W grze jest także możliwość wstrzymywania oddechu. Na tej stronie wyjaśniamy jak korzystać z tej mechaniki i kiedy jest to konieczne.

Opcja wstrzymania oddechu pojawia się przy kolejnym spotkaniu z potworem (1), tym razem w świecie materialnym. Przeciwnik może nie tylko cię zobaczyć, ale także usłyszeć. By wstrzymać oddech musisz przytrzymać klawisz ALT (w przypadku wersji na konsolę Xbox wciśnij i przytrzymaj prawą gałkę pada).

111_the_medium_jak_wstrzymac_oddech

Mechanika ta nie jest zbyt przydatna podczas normalnej eksploracji, musisz jednak z niej korzystać, gdy potwór znajduje się kilka metrów od bohaterki. W przeciwnym wypadku wskaźnik wykrycia (2) bardzo szybko zabarwi się na czerwono i wróg cię namierzy. Pamiętaj też, by odpowiednio ukryć się przed potworem - nic ci po wstrzymaniu oddechu, jeśli ustawisz postać na trasie jego przemarszu.

Następnie: The Medium - jak zapisać grę

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - lustro: jak przejść na drugą stronę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami