O co chodzi w Destruction AllStars - nowy materiał prezentuje exclusive z PS5

Kolorowe bitwy pojazdów.

Sony udostępniło materiał poświęcony Destruction AllStars z PlayStation 5. Możemy przyjrzeć się rozgrywce i poznać szczegóły na jej temat. Warto przypomnieć, że gra będzie dostępna za darmo dla abonentów PS Plus w lutym.

Tytuł na wyłączność PS5 oferuje zręcznościową rozgrywkę, która nawiązuje w pewnej mierze do gier w stylu Destruction Derby. Głównym celem jest bowiem niszczenie pojazdów oponentów. Oprawa jest jednak o wiele bardziej kolorowa, przypominając nieco gry typu Overwatch.

Gracze wybiorą jednego z 16 kierowców. Każdy ma inną zdolność specjalną i osobny bohaterski pojazd. Z tych specjalnych samochodów nie korzysta się przez cały mecz - większość czasu spędzamy za kierownicami innych, nieco słabszych wozów.

Z każdego pojazdu można w dowolnej chwili wyskoczyć, by później wsiąść do innego, albo zaatakować auto przeciwnika i spróbować je zniszczyć, czy też nawet przejąć.

Gra zaoferuje kilka różnych trybów rywalizacji, wiele opcji customizacji wizualnej i regularnie wprowadzane wyzwania oraz eventy z nagrodami. Destruction AllStars nie jest tytułem Free to Play i będzie też dostępne w sprzedaży, a nie tylko w ramach PlayStation Plus.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami