EA założyło nowe studio. Full Circle zajmie się Skate 4

Fani będą podobno zaangażowani w powstawanie gry.

  • Full Circle to nowe studio EA
  • Pracuje nad Skate 4
  • Do zespołu dołączyło kilku twórców poprzednich części

Electronic Arts poinformowało o uformowaniu nowego studia o nazwie Full Circle. Zespół z siedzibą w kanadyjskim Vancouver zajmie się produkcją Skate 4, czyli kolejną częścią serii o skateboardingu.

Kierownikiem studia mianowano Daniela McCullocha. To były szef Xbox Live w Microsofcie. Obejmował też stanowisko producenta gier z serii Forza Motorsports oraz tytułów współpracujących z urządzeniem Kinect.

skate_4_nowe_studio_3
Logo nowego studia

„Fani czekali na powrót Skate, dlatego też chcemy, aby byli zaangażowani w cały proces - od tworzenia aż do momentu premiery gry. Chcemy, aby czuli się częścią Full Circle”- powiedział Daniel McCulloch, cytowany w wiadomości prasowej. „Naszym celem jest dobra zabawa i tworzenie świetnych gier, w które ludzie będą chcieli grać ze znajomymi. Szukamy też więcej programistów, którzy pomogą nam kreować fascynujące światy do odkrywania przez graczy.”

Do pracy nad Skate 4 dołączają też Deran Chung i Cuz Parry, którzy mieli duży wpływ na powstanie poprzednich części serii.

Skate 3 zadebiutowało jeszcze w 2010 roku. Od tamtej pory fani serii prosili EA o opracowanie kolejnej odsłony, między innymi poprzez bombardowanie wydawcy hashtagiem #skate4 w mediach społecznościowych. Nowa gra deskorolkowa nie ma jeszcze określonej daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami