The Medium - przeszukaj biuro Tomasza i tajemniczy pokój

Rozwiązanie zagadki z zegarem i ukrytym przyciskiem.

Po przebrnięciu przez oba piętra hotelu Niwa w The Medium, trafiasz wreszcie do biura Tomasza, człowieka, który dzwonił do bohaterki jeszcze w trakcie pobytu w domu pogrzebowym. W tej sekcji rozwiążesz zagadkę związaną z zegarem i manipulowaniem czasem.

Na tej stronie

Przeszukaj biuro Tomasza

Gdy scena dobiegnie końca, wejdź do biura. Zignoruj na chwilę zegar (1) po lewej stronie i podejdź do regału (2). Otwórz go, uruchom tryb widzenia i kliknij na ukrytym przycisku (3). Pojawi się włącznik, który jednak nie będzie w tym momencie aktywny.

070_the_medium_hotel_niwa_glowny_hol

Odejdź od regału i podejdź do zniszczonego biurka (4). Obniż kamerę i zbierz latarkę (5) z wyrwanej szuflady. Od teraz bohaterka będzie z niej korzystać, oświetlając teren przed sobą. Pod latarką leży też klucz - nie zapomnij go wziąć.

071_the_medium_hotel_niwa_glowny_hol

Odejdź od biurka i wejdź w interakcję ze wspominanym zegarem. Wsadź klucz w dziurę (6) przy tarczy, a następnie wejdź w interakcję z samą tarczą.

072_the_medium_hotel_niwa_glowny_hol

Możesz obracać wskazówkami zegara w świecie materialnym, by wpłynąć na duchowy. Ustaw teraz czas na 4:00, by aktywować ołtarz (7) w miejscu uszkodzonego biurka. Odejdź od zegara i zaczerpnij z niego energii.

073_the_medium_hotel_niwa_glowny_hol

Wróć do zegara i ustaw godzinę na 5:00. Podejdź do regału i opuść ciało. Przejdź do nowego miejsca i zbliż się do bezpiecznika (8). Wykorzystaj duchowe uderzenie (Spacja - RT dla konsoli Xbox) by go naładować, po czym wróć do ciała. Podejdź do regału w świecie materialnym i wciśnij ukryty przycisk, który przedtem znalazłeś.

074_the_medium_hotel_niwa_glowny_hol

Przeszukaj ukryte pomieszczenie

Przejdź do kolejnego pomieszczenia. Po lewej stronie znajdziesz stację do wywoływania zdjęć (9). Zanim się tam jednak udasz, zbierz potrzebne odczynniki. Dwie butelki (10) znajdziesz w zlewie i na krześle przy stacji.

075_the_medium_hotel_niwa_glowny_hol

Ostatni odczynnik stoi na regale (11), po drugiej stronie pomieszczenia. Tuż obok niego znajdziesz też tackę (12), która będzie potrzebna. Zbierz je wszystkie i wejdź w interakcję ze stacją do wywoływania zdjęć. Musisz teraz wywołać zdjęcie. Cały mechanizm wygląda identycznie jak podczas pobytu w domu pogrzebowym.

076_the_medium_hotel_niwa_glowny_hol

Umieść nową miskę na pustym miejscu, a następnie zbierz zdjęcie z kupki. Umieść je pod lampą (13) i uruchom ją na 5 sekund. Wyłącz lampę i zbierz naświetlone zdjęcie. Potem wsadź je kolejno do miski z prawej strony (14), z lewej strony (15) i na koniec do środkowej (16) - w każdej trzymając je przez 3 sekundy.

077_the_medium_hotel_niwa_glowny_hol

Gdy wyciągniesz zdjęcie z ostatniej, trzeciej miski, uruchomi się dość długa scena przerywnikowa, kończąca ten etap.

Następnie: The Medium - ucieknij potworowi

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - hotel Niwa: poszukaj Tomasza, spotkaj się ze Smutką

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami