Tak wyglądałby Resident Evil 7 ze statyczną kamerą - jak w klasycznych odsłonach serii

Wizja fana.

  • Jeden z fanów przygotował wideo, które prezentuje Resident Evil 7 ze statyczną kamerą
  • Projekt nie jest dostępny w formie modyfikacji do pobrania i zainstalowania

Internauta prowadzący w serwisie YouTube kanał Enveloping Sounds opublikował filmy, które prezentują, jak mógłby wyglądać Resident Evil 7, gdyby w grze widok z pierwszej osoby zastąpiono statyczną kamerą.

Nagrania nawiązują oczywiście do pierwszych odsłon cyklu, prezentujących wydarzenia z perspektywy kamer, które były umieszczone w różnych miejscach eksplorowanej aktualnie planszy.

Autor filmów osiągnął efekt, korzystając z narzędzia, która umożliwia swobodne sterowanie widokiem. Zastosował też modyfikację, dodającą do modelu głównego bohatera nieobecną domyślnie głowę. Projekt fana nie jest na razie dostępny jako mod do pobrania.

W materiałach postać gracza - Ethan Withers - potrafi wchodzić w interakcje z różnymi obiektami, w tym drzwiami, a także przeładowywać broń. W żadnym z wideo nie przedstawiono jednak walki z przeciwnikami.

Capcom pracuje obecnie nad Resident Evil Village, czyli bezpośrednią kontynuacją siódmej odsłony cyklu. Gra zadebiutuje 7 maja na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami