Hitman 3 - zwróciły się już koszty produkcji gry

W niespełna tydzień od premiery.

  • W niecały tydzień od premiery zwróciły się koszty produkcji Hitman 3
  • Gra jest pierwszą odsłoną cyklu wydaną przez IO Interactive
  • Twórcy twierdzą, że sukces pozwoli realizować „ambitne plany”

IO Intereactive ogłosiło, że w niespełna tydzień od premiery gry Hitman 3, zwróciły się koszty zainwestowane w produkcję tytułu. Nie przedstawiono jednak konkretnych danych.

Informację przekazał dyrektor generalny duńskiego studia - Hakan Abrak - w rozmowie z serwisem GamesIndustry. Nadmienić należy, że pozycja jest pierwszą odsłoną przygód Agenta 47, wydaną samodzielnie przez firmę.

- W niecały tydzień zwróciły nam się koszty projektu. Stawia nas to w bardzo dobrym miejscu i pozwala śmiało realizować nasze ambitne plany związane z przyszłymi przedsięwzięciami - mówi szef IO Interactive.

hitman_3_ostatnia_czesc
Hitman 3 to ostatnia część serii - przynajmniej na jakiś czas

Abrak jednocześnie zaznacza, że sukces to efekt „ścisłej współpracy” pomiędzy zespołem odpowiedzialnym za powstanie gry oraz oddziału zajmującego się kwestiami marketingowymi. Dzięki kooperacji, firma okazała się „bardzo skuteczna”.

Hitman 3 jest wieńczy nowszą trylogię o przygodach Agenta 47. IO Interactive teraz koncentruje się na Project 007 - produkcji z Jamesem Bondem, opowiadającej zupełnie nową historię z udziałem słynnego szpiega.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami