Assassin's Creed Valhalla - Syn Jorvik: fałszowanie podpisu, Ricsige

Czy Halfdan wie, czy nie.

Po misji Droga do Hamartii możesz zająć się kolejnym zadaniem, związanym z powrotem do miasta Jorvik - byłeś już tam, jeśli podążasz tokiem fabuły zgodnie z kolejnością w naszym poradniku.

Udaj się w okolice celu, a potem użyj kruka, by dostrzec ledwo widoczny obóz (1) między drzewami. Tam czeka Faradiv. Porozmawiaj z nim.

syn1

Rozpocznie się wyścig do bramy Jorvik. Po prostu jedź ścieżką. Zacznij od szybkiego galopu. Pamiętaj, że stamina konia nie zużywa się, kiedy jedziesz równo po ścieżce - a wyczerpuje się, gdy jedziesz po trawie i terenie bez drogi.

W mieście udaj się do siedziby króla (2).

syn2

Gdy tylko wejdziesz, zacznie się rozmowa, podczas której musisz dokonać pozornie ważnego wyboru. Nieważne jednak, czy powiesz, że Halfdan nie wie o planach Faravida - król i tak będzie oczekiwał pisemnego rozkazu od jarla.

Po rozmowie z Faravidem musisz iść do znajdującej się przy rzece karczmy (3). Tam znajdziesz Hjorra, którego zaczepiają rabusie (4).

syn3

Podejdź i pomóz Hjorrowi pokonać napastników. Po walce porozmawiasz z nim, a postanowi on ci pomóc i powie, że sfabrykuje dokumenty.

Potem musisz tylko pójść z powrotem pod siedzibę króla. Powinieneś w teorii poczekać na Hjorra, ale magicznym sposobem będzie on już na ciebie czekał (5) z podrobionym dokumentem.

syn4

Gdy wejdziecie do pałacu, zacznie się scenka. Ricsige uwierzy, że jarl Halfdan popiera wojnę z piktami i oświadczy, że wam pomoże. Twoje wybory w dialogach nie mają tu znaczenia.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Honor i pycha: forteca Magnis

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Droga do Hamartii: odszukaj Moirę, zdrajcy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami