Skin w CoD Warzone daje nieuczciwą przewagę? Gracze chcą usunięcia skórki

Problem z czarnym kamuflażem.

  • Gracze Call of Duty Warzone narzekają na płatną skórkę o nazwie Rose
  • Wiele osób uważa, że skin daje nieuczciwą przewagę w rozgrywce

Gracze Call of Duty Warzone domagają się usunięcia płatnej skórki o nazwie Rose - przekonują, że daje nieuczciwą przewagę w rozgrywce.

O sprawie piszą nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera. Skin wzbudza kontrowersje ze względu na fakt, że pokrywa postać czernią, która nie odbija światła. Krytycy przedmiotu podkreślają, że to problem, ponieważ wiele miejsc na mapie jest bardzo ciemnych.

1
Kontrowersyjna skórka

Użytkownicy korzystający ze wspomnianej skórki mogą więc łatwo się ukryć przed wzrokiem rywali, by eliminować przeciwników z zaskoczenia. Gracze przekonują, że to zbyt duża przewaga w zabawie, co udowadniają publikowane w mediach społecznościowych nagrania.

>ROZE is a fair and balanced skin... from r/CODWarzone

Rose udostępniono w sierpniu w ramach piątego sezonu rozgrywek - była jedną z nagród płatnej przepustki bojowej - i od początku ją krytykowano. O przedmiocie zrobiło się szczególnie głośno po niedawnym turnieju z cyklu Twitch Rivals, w którym do wygrania było 250 tysięcy dolarów. Jedna z drużyn, uczestniczących w zmaganiach, używała ciemnego skina.

>God I wish they would take this skin out of the game from r/CODWarzone

Na problem skórki zwrócili uwagę gracze i youtuberzy. Streamer o pseudonimie Drift0r na Twitterze wspomina, że w czterech meczach z rzędu natrafił na zespoły, których wszyscy członkowie korzystali z kontrowersyjnego skina.

Niektórzy jednak próbują stawić czoła użytkownikom używającym ciemnego skina - z sukcesami.

>There's nothing more satisfying than putting a full sweaty team of Rose skins in their place... :) from r/CODWarzone

Skórka Rose najprawdopodobniej jednak nie zniknie z Call of Duty Warzone, ponieważ przedmiotu nie można już zdobyć, a wcześniej był oferowany za pieniądze.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami