Gry Warner Bros. położą większy nacisk na aspekt "usługi"?

Sugeruje ogłoszenie dla stażystów.

  • Według ogłoszenia dla stażystów, gry Warner Bros. położą nacisk na elementy usługi
  • Produkcje mogą więc być rozwijane po premierze i stawiać na zabawę sieciową

Na stronach Warner Bros. Interactive Entertainment pojawiła się oferta dla stażystów - opis ogłoszenia wskazuje, że przyszłe produkcje wydawcy położą „duży nacisk” na elementy tak zwanych usług.

To oznacza, że powstające tytuły najprawdopodobniej będą rozwijane po premierze o dodatkowe opcje i treści - zarówno darmowe, jak i płatne. Niewykluczone również, że zaoferują rozgrywkę wieloosobową.

suicide_squad_kill_the_justice_league_usluga
Jedną z gier-usług może być Suicide Squad: Kill the Justice League

„WBIE pracuje obecnie nad różnymi nowymi projektami, zarówno prostymi, jak i rozbudowanymi grami, które bazują na dobrze znanych markach i ukażą się na wszystkich platformach (…), kładąc duży nacisk na aspekt usługi” - napisano w ogłoszeniu.

Spośród zapowiedzianych przez Warner Bros. gier, część faktycznie tworzona jest w formie wspomnianej „usługi”. Przykładowo Suicide Squad: Kill the Justice League zaoferuje zabawę sieciową, podobnie jak wydawane przez firmę Back 4 Blood.

Nieco inaczej wygląda sytuacja Gotham Knights. Twórcy produkcji zapewniali, że to nie jest tytuł w formie „usługi”, ale nie wykluczyli, że po premierze produkcja może otrzymać dodatkowe treści.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami