Assassin's Creed Valhalla - Droga do Hamartii: odszukaj Moirę, zdrajcy

Szukanie spiskowców.

Po misji Dwa ostrza honoru masz wrócić do Halfdana w ramach nowego zadania. Jest w swojej siedzibie w Donecaestre, tam gdzie już z nim rozmawiałeś.

Gdy wejdziesz do sali z tronem, zacznie się scenka. Porozmawiasz z jarlem - możesz mu zdradzić, co planuje Faravid. Potem Halfdan poprosi, byś sprawdził, czy Moira nie robi niczego podejrzanego. Szukaj jej w domu (1) niedaleko wyjścia z miasta.

droga1

Okaże się, że nie ma jej na miejscu, ale przy łóżku została notatka, która wskazuje, gdzie udała się zielarka. Znajdziesz ją w wiosce Wyke (2) - dopłyniesz tam szybko rzeką. Przed chatką trafisz na tłum ludzi, którzy oznajmią, że chcą spalić wiedźmę.

droga2

Zostaw na razie tłum w spokoju i wejdź na dach. Zniszcz ścianę z patyków na wystającym wyżej daszku, by móc wejść do środka. Tam porozmawiaj z Moirą i otwórz drzwi prowadzące na zewnątrz - przekonaj ludzi, żeby odeszli lub zagróź im.

Po wszystkim idź za Moirą i porozmawiaj z nią. Okaże się, że zapewne jest niewinna. Teraz udaj sie do Halfdana, który znajduje się przy ruinach po drugiej stronie rzeki od Donecaestre. Podejdź do niego (3) i porozmawiajcie.

droga3

Po dyskusji musisz odnaleźć zabitego zwiadowcę. Jakimś cudem znalazł się on na szczycie ruin (4). Wdrap się tam i znieś jego ciało do Halfdana. Połóż go przy jarlu, a zacznie się krótka scenka.

droga4

Po scence ruszaj za Halfdanem. Dotrzecie do Ruin Petuarii. Wejdź do środka budynku, zniszcz deski w podłodze (5), a będziecie mogli zejść niżej. Tam prześliznij się przez dziurę w ścianie (6).

droga5

Skocz do wody i przepłyń pod powierzchnią. Wynurzysz się w drugiej sali. Podnieś tu wazę i zniszcz zabarykadowane przejście (7), a dołączy do ciebie Halfdan. Przejdźcie dalej i pomóć mu wyważyć drzwi.

droga6

Po scence zbierz klucz ze stolika. Otworzysz nim drzwi naprzeciwko pomieszczenia, do którego weszliście. Tamtędy wyjdziecie na powierzchnie, gdzie spotkacie ludzi Faravida. Możesz ich zabić lub oszczędzić, nie ma to znaczenia. Po chwili rozmowy misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Syn Jorvik: fałszowanie podpisu, Ricsige

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Dwa ostrza honoru: tropienie Piktów, walka z wodzem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami