Gracze donoszą o nowym błędzie w Cyberpunk 2077 po patchu 1.1

Aktualizacja: Usterkę usunięto.

  • Cyberpunk 2077 doczekał się dużej aktualizacji
  • Patch 1.1 poprawia wydajność gry, ale wprowadza też nowy błąd

AKTUALIZACJA (28.01): CD Projekt opublikował poprawkę (tak zwany hotfix), który eliminuje bug w zadaniu Stary znajomy. Aktualizacja przywraca też wcześniejszą mechanikę losowania przedmiotów.

ORYGINALNA WIADMOŚĆ (25.01): Cyberpunk 2077 doczekał się aktualizacji oznaczonej numerem 1.1. Łatka skupia się przede wszystkim na poprawie wydajności i wyeliminowaniu niektórych błędów. Niektórzy gracze donoszą jednak, że patch wprowadził też nowego buga - przeszkadzającego w ukończeniu jednej z misji.

Problem dotyczy zadania Stary znajomy z głównego wątku fabularnego. W pewnym momencie należy poczekać na telefon od znajomego, który ostatecznie nigdy nie dzwoni. To uniemożliwia przejście misji.

Jeden z użytkowników Reddita twierdzi, że pomóc może zadzwonienie do Judy i nierozłączanie się - w takim scenariuszu towarzysz w końcu dzwoni do V. Wtedy należy pożegnać się z Judy, a połączenie z Takemurą też zniknie. Później można zająć się misjami pobocznymi, a znajomy ponownie wykona do nas telefon, pozwalając już kontynuować wątek główny.

Nowa aktualizacja to dopiero początek procesu naprawiania Cyberpunka. Deweloperzy pracują nad kolejnym, większym patchem - użytkownicy mają nadzieję, że następna łatka wyeliminuje więcej bugów obecnych w grze od premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami