Cyberpunk 2077 - odnaleziono nawiązanie do Odrina, postaci z serii Wiedźmin

Oraz Leszego.

W Cyberpunk 2077 znajduje się subtelne nawiązanie do postaci Odrina, która pojawiła się w Wiedźminie 2 i 3. Co prawda nie spotkamy miłośnika mocnych trunków we własnej osobie, ale zaznacza on swoją obecność w najnowszej produkcji CD Projekt Red.

Odrin pojawił się w wątku pobocznym w Zabójcach Królów. Zadaniem Geralta było przyprowadzenie pijanego żołnierza do kaedweńskiego obozu, z którego uciekł. Gracze mieli tutaj okazję poznać dość specyficzną, awanturniczą naturę postaci, a także jego język - Odrin nie stronił od wulgaryzmów.

W Wiedźminie 3 Odrin wraz ze znajomymi założył w Novigradzie działalność polegającą na sprzedaży pustych butelek po wykradzionym od mieszkańców alkoholu.

Obecność postaci w Cyberpunk 2077 opisał serwis Grynieznane.pl. Chodzi o zapis rozmowy Odrina z niejakim Clintem, który ukryto w hotelu Batty, znajdującym się w dzielnicy Pacyfika. Screen z wymiany zdań zamieszczamy poniżej.

odrin_cyberpunk_2077_2
Źródło: Grynieznane.pl

Jak widać, częścią easter egga jest też Leszy. Duch lasu z Wiedźmina 3 potwierdza, że mamy do czynienia z nawiązaniem do Dzikiego Gonu. Jeszcze mocniejszym dowodem jest wiadomość „A ja ci mówię, że w piwie prawda”. „W piwie prawda” to właśnie nazwa zadania z Wiedźmina 2, związanego z koneserem trunków.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami