Edycja kolekcjonerska Dying Light 2 ujawniona przez czeski sklep

Wkrótce prezentacja gry?

  • Wyciekła grafika prezentująca zawartość edycji kolekcjonerskiej Dying Light 2
  • W pakiecie znajdą się między innymi figurka i latarka

Jeden z użytkowników forum Reddit opublikował grafikę prezentującą edycję kolekcjonerską Dying Light 2.

Obrazek pochodzi z oferty czeskiego Xzone, gdzie kosztuje równowartość 5555 koron (około 965 zł). Obecnie specjalna wersja gry Techlandu nie jest dostępna w internetowym sklepie, ale wyszukiwarka Google zachowała kopię strony katalogowej pakietu.

dying_light_2_edycja_kolekcjonerska
Dying Light 2 - edycja kolekcjonerska

Według grafiki, edycja kolekcjonerska zaoferuje - oprócz samej produkcji - figurkę z głównym bohaterem i zombie. Do tego latarka, naklejki, artbook, mapa sekretnej lokacji i metalowe pudełko (tak zwany steelbook). Całość zostanie umieszczona w dużym opakowaniu.

Przedwczesne ujawnienie specjalnego wydania gry może oznaczać, że trwają przygotowania do ponownej prezentacji tytułu. Niewykluczone, że Techland wkrótce przedstawi nowe informacje o projekcie.

Dying Light 2 miało trafić do sprzedaży wiosną 2020 roku, ale premierę przesunięto. Twórcy dotychczas nie wyznaczyli kolejnego terminu debiutu, choć niedawno przyznali, że w najbliższych miesiącach powinny pojawić się wieści o produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami