Ambitny mod Skybilvion do Skyrima w nowym wideo

Oblivion na silniku The Elder Scrolls 5.

  • Ujawniono nowy materiał o modzie Skyblivion
  • Celem projektu jest przeniesienie gry Oblivion na silnik Skyrima
  • Film przedstawia lokacje i zadania

Twórcy Skyblivion - moda, który przenosi zawartość z Obliviona na silnik Skyrima - opublikowali wideo, prezentujące postępy w pracach nad projektem, w tym nad lokacjami i zadaniami.

Zespół przekonuje, że wstępnie przygotował większość obszarów na otwartych przestrzeniach i teraz zamierza je doszlifowywać. Obecnie koncentruje się na ponad 2,5 tysiącach plansz zamkniętych. Ekipa odświeży między innymi jaskinie, którym nada bardziej unikalnego wyglądu, zgodnego z opisami przedstawionymi w książkach znajdowanych w oryginalnej grze.

Nagranie po raz pierwszy prezentuje działanie misji fabularnych. Twórcy przenieśli większość zadań z Obliviona za pomocą autorskiego narzędzia, które przyspieszyło też prace nad eliminowaniem błędów, ale większość usterek trzeba było usunąć ręcznie. W filmie jest również spojrzenie na odświeżony interfejs użytkownika.

- Mimo ogromnej skali projektu, nareszcie widzimy koniec drogi, choć przed nami jeszcze wiele pracy do wykonania. (…) Dziękujemy za wasze wsparcie i rozpowszechnianie informacji o naszym dziele. Wiele to dla nas znaczy - mówi przedstawiciel grupy w materiale.

Data premiery Skyblivion nie jest na razie znana. Nadmienić należy, że twórcy moda pracują jeszcze nad podobną modyfikacją, ale przenoszącą na silnik Skyrima trzecią część cyklu - Morrowind.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami