Johnny Silverhand mógł wyglądać inaczej - ujawniono grafiki koncepcyjne z Cyberpunk 2077

Odmienne oblicze rockmana.

  • Lea Leonowicz z CD Projektu opublikowała wstępne projekty Johnny'ego Silverhanda
  • We wczesnych wersjach postać pozbawiona była zarostu

Lea Leonowicz to starsza artystka w CD Projekt Red. Na swoim profilu w serwisie ArtStation opublikowała grafiki koncepcyjne, które prezentują różne wersje projektów Johnny'ego Silverhanda.

Obrazki wskazują, że muzyk mógł wyglądać w grze inaczej. Najważniejsze różnice zauważyć można oczywiście w twarzy bez zarostu i fryzurze bohatera. W niektórych inkarnacjach cybernetyczne ramię umieszczono po lewej, a nie prawej stronie.

johnny_silverhand_02
Źródło: Lea Leonowicz
johnny_silverhand_03
Źródło: Lea Leonowicz

Nie jest jednak jasne, kiedy dokładnie powstały przedstawione przez Leonowicz grafiki. Niewykluczone, że ilustracje stworzono przed 2018 rokiem nim CD Projekt nawiązał współpracę z Keanu Reevesem, który użyczył wizerunku Silverhandowi.

johnny_silverhand_04
Źródło: Lea Leonowicz
johnny_silverhand_01
Źródło: Lea Leonowicz

Niedawno pojawiły się nieoficjalne informacje, sugerujące, że przed zaangażowaniem aktora postać muzyka kreowano inaczej. Warszawskie studio zdementowało doniesienia, ale obrazki zdają się potwierdzać, że przygotowywano różne wersje Johnny'ego - przynajmniej pod względem wizualnym.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami