Film Uncharted opóźniony do 2022 roku

Produkcja z Tomem Hollandem w roli głównej.

  • Film na podstawie Uncharted ukaże się w lutym 2022 roku
  • Powodem opóźnienia jest zapewne pandemia

Przedstawiciele Sony poinformowali o opóźnieniu filmu na podstawie serii gier Uncharted. Produkcja zadebiutuje 11 lutego 2022 roku.

Według dotychczasowych założeń, obraz miał ukazać się w lipcu bieżącego roku. Co ciekawe, jeszcze wcześniejsze plany zakładały, że projekt trafi na ekrany w październiku, ale premierę postanowiono przyspieszyć.

Ekranizacja Uncharted to jedna z szeregu produkcji kinowych opóźnionych przez Sony, o czym pisze The Hollywood Reporter. Powodem podjętej decyzji jest najprawdopodobniej trwająca pandemia koronawirusa i wynikające z niej restrykcje.

Film przedstawi młodość znanego z cyklu gier Nathana Drake'a. We wspomnianego bohatera wcieli się Tom Holland, który zasłynął między innymi rolą Spider-Mana. W obsadzie jest również Mark Wahlberg - aktor zagra Victora „Sully'ego” Sullivana.

Reżyserem produkcji jest Travis Knight, mający w swoim dorobku między innymi „Bumblebee” - obraz w uniwersum Transformerów. Za scenariusz odpowiadają zaś Rafe Judkins, Art Macrum i Matt Holloway.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami