Assassin's Creed Valhalla - Skarbnik w opałach: uczta, kto jest skarbnikiem

Kogo wybrać.

Po misji Nawlec Igłę pora odnaleźć Skarbnika. Wróć do Ilufviny w pałacu królewskim i porozmawiaj z nią, a dowiesz się, że ponownie musicie odwiedzić budynek Archiwum.

Na miejscu zbadaj stół w rogu, po lewej stronie (1). Okaże się, że został niedawno przestawiony.

skarb1

W trakcie krótkiej scenki przesuniecie stół. Zniszcz deski za nim, by wejść do tajnego pomieszczenia z winem. Ponownie porozmawiasz z towarzyszką, po czym masz udać się na festiwal Yule. Ktoś zatruł wino i musicie dowiedzieć się, kto za tym stoi.

Gdy dotrzecie na miejsce, porozmawiaj z Ilufviną, a następnie przejdź się po terenie festiwalu i porozmawiaj z członkami rady - mają nad głowami ikony rozmowy (2).

skarb2

Musisz wybadać, kto jest Skarbnikiem i kto chce otruć pozostałych. Następnie masz zdać sprawozdanie Ilufvinie. Nie przejmuj się jednak, jeśli nie wiesz - podpowiemy, że Skarbnikiem jest Audun.

Gdy powiesz to towarzyszce, zacznie się dłuższa scenka. Od razu po niej najlepiej strzel do Auduna z łuku, a od razu padnie. Potem wystarczy tylko go dobić (3).

skarb3

Po scence zabójstwa pokonaj resztę wrogów. Potem musisz znaleźć Ilufvinę - jest przy karczmie niedaleko. Stoi tam razem ze swoim mężem (4). Podejdź do nich i porozmawiajcie.

skarb4

Potem pozostaje tylko wrócić do siedziby króla, porozmawiać z nim i wybrać, czy oddacie złoto kupcom, czy też przekażesz go tutejszemu jarlowi. Wybór ten nie ma dużego znaczenia.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Jorvik

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Nawlec Igłę: stragan i kanały

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami