Assassin's Creed Valhalla - Podpalanie Żagwi: gdzie jest Żagiew

Plebania i polowanie.

Po misji Gorące powitanie rozpocznie się kolejne zadanie w mieście Jorvik. Cały ten wątek nie wychodzi zresztą poza granice miasta. Na początku udaj się do archiwów. Budynek znajduje się niedaleko.

Gdy tylko wyjdziesz z siedziby króla, idź w stronę ikony celu misji, a zaraz zobaczysz kościół (1) - właśnie to jest budynek z archiwami.

zagiew1

Wejdź do środka i użyj zmysłu Odyna. Zbadaj wskazówki. Gdy przeczytasz list (2) na stole po lewej stronie, zacznie się scenka wprowadzająca postać przeoryszy.

Po rozmowie idź na drugą stronę rzeki. Za murami jest tam plebania. Wejście (3) jest zablokowane, ale wystarczy, że podejdziesz i przesuniesz półkę, która zastawia drzwi.

zagiew2

W pomieszczeniu po lewej znajdziesz zwłoki biskupa. Sprawdź jeszcze inne podświetlone wskazówki, a po scence skradaj się i wyjdź z domu. Kieruj się w stronę katedry, która znajduje się obok.

Najlepiej wspiąć się na punkt synchronizacji na katedrze. Stamtąd zeskocz do stogu siana na rusztowaniu. Stamtąd zeskocz niżej, a trafisz na wejście (4).

zagiew3

Wejdź do środka i idź schodami na sam dół. Gdy dotrzesz do głównej sali, zacznie się cut-scenka. Możesz po niej zaatakować wrogów - ale możesz też opuścić katedrę po cichu. Twoim celem jest wyeliminowanie Żagwi.

Problem jest jednak taki, że musisz zabić Żagiew trzy razy - korzysta z sobowtórek. Pierwsze dwa zabójstwa będą więc zabijaniem podstawionych celów. Dopiero po trzecim zobaczysz scenkę.

zagiew4

Każdy cel jest oznaczony, wystarczy więc zbliżyć się do obszaru podświetlonego na niebiesko. Radzimy chodzić po dachach i eliminować Żagwie przy użyciu ataku z ukrycia (5).

Po zabiciu prawdziwej Żagwi wracaj do siedziby króla, by porozmawiać z Liufviną.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Nawlec Igłę: stragan i kanały

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Gorące powitanie: Jorvik, Ljufvina

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami