Twórcy Among Us podają powody przedłużających się aktualizacji

Przyczyną, między innymi, olbrzymi sukces produkcji.

  • Studio nakreśla plan przyszłych aktualizacji i przyczyny przedłużających się prac
  • Wśród powodów mała grupa deweloperska, porty na konsole i sukces produkcji

InnerSloth, twórcy cieszącego się ogromną popularnością Among Us, wyjaśnili, co spowalnia proces aktualizacji gry. W zamieszczonej wczoraj na oficjalnej stronie wiadomości stwierdzili, że przyczyną są wersje na nowe platformy, a także nieoczekiwany sukces produkcji.

„Among Us zdobyło niesamowitą popularność pod koniec 2020 roku, czego się nie spodziewaliśmy, a co oznaczało dla nas dużo zmian. Nie chcemy zagłębiać się w zbyt wiele spraw organizacyjnych, ale nie tylko musieliśmy wrócić do pracy nad Among Us po tym, jak myśleliśmy, że wszystko jest gotowe, ale także podejść do zadania w bardziej zrównoważony sposób" - czytamy we wpisie.

among_us_nowa_mapa_airship
Wkrótce do gry trafi nowa mapa, rozgrywająca się na sterowcu

Wśród powodów opóźnień są też, między innymi, niewielki rozmiar grupy deweloperskiej czy prace nad wersjami na nowe platformy. Przygotowanie portów na Nintendo Switch czy Xbox One oznacza więcej wsparcia do zapewnienia czy certyfikatów do uzyskania.

Niewykluczone też, że prace nad przeniesieniem gry na platformę Epic Games i do Xbox Game Pass również wpłynęły na wydłużenie czasu oczekiwania na aktualizacje - choć InnerSloth nie wspomina o tym we wpisie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami