Rusza darmowy weekend z Ghost Recon Breakpoint

Pięć dni grania.

Już dziś rozpoczyna się darmowy weekend z Ghost Recon Breakpoint. Wszyscy mogą testować pełną wersję bezpłatnie aż do godziny 18:00 w poniedziałek, 25 stycznia.

Grę można już pobrać na wszystkich platformach - wystarczy wejść na oficjalną stronę i wybrać preferowaną konsolę lub sklep na PC. Na PS4, Xbox One i w wersję z Ubisoft Connect możnateż już grać. Na Stadii i EGS zabawa zacznie się po 16:00.

darmowy_weekend_ghost_recon_breakpoint_screen

Jak zawsze w przypadku podobnych akcji promocyjnych, wszelkie poczynione postępy i odblokowane elementy zachowamy na stałe, by kontynuować rozgrywkę w razie zakupu gry. Obecnie trwa też przecena pełnej wersji, którą można nabyć już za niecałe 40 zł.

Breakpoint ukazało się jesienią 2019 roku. Spotkało się z dosyć chłodnym przyjęciem, głównie za sprawą zmiany formuły rozgrywki i skierowaniu jej w kierunku gier RPG. Ubisoft wyraziło nawet duże rozczarowanie sprzedażą w okresie premiery.

Z czasem gra doczekała się dużych aktualizacji, które poprawiły gameplay. Dodano też boty, by towarzyszyło graczom podczas zabawy single-player.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami