Destruction AllStars na PS5 - ekscentryczne postacie w nowym zwiastunie gry

Tytuł zmierza do abonamentu PS Plus.

  • Zaprezentowano nowy zwiastun gry Destruction AllStars
  • Wideo ukazuje różnorodne postacie z produkcji

Sony opublikowało nowy zwiastun Destruction AllStars - przygotowywanego z myślą o PS5 tytułu, który dla abonentów PS Plus będzie dostępny bez dodatkowych opłat.

Nagranie prezentuje kilka postaci, które pojawią się w grze. Wachlarz postaci jest zróżnicowany: w materiale ukazano między innymi wrestlera Ultimo Barricodo, ukrywającego twarz pod kartonowym pudełkiem Boxtop, zwinnego Jiana i lubiącą róż Twinkle Riot.

Każdy z bohaterów posłuży się unikalnym dla siebie samochodem. Przykładowo Genesis używa sportowego auta z dopalaczem, a sierżant Rescue korzysta z pojazdu o dość dużych rozmiarach. Oczywiście nie zabraknie opcji kradzieży pojazdu przeciwnika.

Destruction AllStars nastawione jest na rozgrywkę wieloosobową. Gracze uczestniczą w nietypowym turnieju, a celem zmagań jest niszczenie aut rywali, przy czym utrata maszyny nie zakończy zabawy - użytkownicy będą przemieszczać się po mapie pieszo.

Gra ukaże się w lutym, tylko na PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami