Cyberpunk 2077 - Kontrakt: w sercu świątyni

Wejście do hondenu, wgranie szkodliwego oprogramowania.

W sercu świątyni to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, który należy do grupy aktywności sabotaż. W jego trakcie musisz zakraść się do świątyni i wgrać szkodliwe oprogramowanie na komputer znajdujący się w głównej części terenu.

By rozpocząć ten kontrakt, udaj się do Westbrook (1), gdzie znajdziesz świątynię (2) na Milagro Terrace. Skontaktuje się z tobą Wakako Okada i przedstawi szczegóły zlecenia. Twoim zadaniem jest wejść na teren świątyni, gdzie musisz zainstalować pluskwę na jednym z komputerów.

429_cyberpunk_2077_kontrakt_w_sercu_swiatyni

Wbiegnij po schodach na górę i dostań się na główny plac. Z tego miejsca zobaczysz przejście (3), którym dostaniesz się do wnętrza, jednak jest ono pilnie strzeżone. Alternatywnie wykorzystać możesz dwie ścieżki - ta po prawej stronie wymaga odpowiedniego poziomu budowy ciała, więc na potrzeby tego poradnika wybierzemy lewe przejście.

430_cyberpunk_2077_kontrakt_w_sercu_swiatyni

Na końcu ścieżki czeka wróg (4). Odwróć jego uwagę przy pomocy wózka widłowego stojącego za nim, a następnie go załatw. Ciało wrzuć do pobliskiej skrzyni, by nie ryzykować wykrycia. Wejdź na górę po stopniach i otwórz roletę (5), by wejść do środka.

431_cyberpunk_2077_kontrakt_w_sercu_swiatyni

W nowym pomieszczeniu musisz przedostać się do przejścia (6) po lewej stronie. Uważaj jednak, gdyż nad nim jest kamera (7), a obok dwóch przeciwników. Zhakuj kamerę i zignoruj wrogów - są oni odwróceni plecami i cię nie zauważą.

432_cyberpunk_2077_kontrakt_w_sercu_swiatyni

Na wprost ciebie będą drzwi (8). Poczekaj aż pobliscy wrogowie się rozejdą i szybko przez nie przejdź. Wewnątrz znajdziesz komputer (9), na który musisz wgrać szkodliwe oprogramowanie.

433_cyberpunk_2077_kontrakt_w_sercu_swiatyni

Zainfekuj sprzęt, pozbieraj przedmioty - w tym fioletową kamizelkę leżącą przy komputerze - a następnie wróć tą samą trasą. Wydostań się z terenu świątyni i poczekaj na telefon od Wakako. W tym momencie kontrakt zostanie zakończony. Jeśli udało ci się wykonać zadanie bez wykrycia, w skrytce czekać będzie na ciebie dodatkowa nagroda.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami