Twórcy The Last of Us 2 mogą pracować nad grą fantasy - wskazują tajemnicze grafiki

Kobiety i smok.

  • Przedstawiciel studia Naughty Dog opublikował trzy grafiki koncepcyjne
  • Obrazki są zainspirowane „nową grą” zespołu i utrzymane w konwencji fantasy

Starszy artysta ze studia Naughty Dog - Hyong Nam - opublikował trzy grafiki koncepcyjne, które mogą być powiązane z kolejnym projektem zespołu. Prace zatytułowane „Kobiety północy” wydają się utrzymane w konwencji fantasy.

Pierwszy obrazek przedstawia wojowniczkę, która siedzi na zwłokach stwora przypominającego smoka, opierając się o zakrwawiony miecz. Drugi prezentuje dziewczynę z zielonymi oczami, a ostatni ukazuje tajemniczą szamankę.

naughty_dog_grafika01
Źródło: profil Hyonga Nama w Art Station

Grafiki opublikowano już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz przykuły uwagę internautów i mediów. Same ilustracje dostępne są za pośrednictwem profilu Nama w serwisie Art Station, a pracom towarzyszy wymowny wpis: „Zainspirowane nową grą. Wiecie o czym mówię… ;)”.

naughty_dog_grafika02
Źródło: profil Hyonga Nama w Art Station
naughty_dog_grafika03
Źródło: profil Hyonga Nama w Art Station

Zacytowana wiadomość sugeruje, że obrazki są tematycznie powiązane z kolejną produkcją rozwijaną przez Naughty Dog. To może oznaczać, że następny projekt deweloperów będzie osadzony w uniwersum fantasy.

Studio na razie oficjalnie nie zapowiedziało nowej gry. Wiadomo jednak, że ekipa przygotowuje komponent wieloosobowy do The Last of Us 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami