Resident Evil: Village otrzyma multiplayer - sugeruje Steam

Prezentacja w tym tygodniu?

  • Resident Evil: Village może dostać tryb sieciowy
  • Wzmianka o multiplayerze pojawiła się w bazie Steama

Z danych platformy Steam wynika, że Resident Evil: Village otrzyma tryb sieciowy.

Steam DB, które gromadzi informacje o platformie Valve, sugeruje, że 19 stycznia do karty katalogowej nowej odsłony cyklu horroru od Capcomu dodano oznaczenie multiplayer. To wskazuje, że produkcja dostanie wariant wieloosobowy.

Należy pamiętać, że tryb sieciowy nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez twórców gry. Warto jednak przypomnieć, że w plikach wykradzionych niedawno z bazy japońskiego wydawcy znalazły się wzmianki o projekcie Village Online, który może być właśnie komponentem sieciowym kolejnej części Resident Evil.

To jednak nie wszystko: w ubiegłym tygodniu ruszyły zapisy do bety tajemniczej osłony cyklu nastawionej na zmagania wieloosobowe. Testy odbędą się pod koniec bieżącego miesiąca, a do zapowiedzi tytułu dojdzie w trakcie jutrzejszej prezentacji poświęconej przyszłości serii.

Resident Evil: Village ukaże się w 2021 roku na PC, PS5 i Xbox Series X/S, choć dokładnego terminu debiutu nie ujawniono.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami