Mistrzostwa Fortnite w 2021 roku z pulą nagród w wysokości 20 mln dolarów

Dla najlepszych graczy.

  • Pula nagród tegorocznych mistrzotw Fortnite wyniesie 20 milionów dolarów
  • Do formuły rozgrywek wprowadzono kilka zmian

Epic Games ujawniło szczegóły na temat tegorocznych rozgrywek Fortnite Champion Series, czyli mistrzostw w popularnej strzelance battle royale. Pula nagród najnowszej edycji wyniesie 20 milionów dolarów, czyli o 3 miliony dolarów więcej niż w poprzednim roku.

Do formuły zawodów wprowadzono kilka zmian, które przygotowano w oparciu o opinie i sugestie nadsyłane przez fanów. Do rywalizacji staną użytkownicy ze wszystkich platform, a kwalifikacje tygodniowe wzbogacono o jedną dodatkową rundę.

fortnite_mistrzostwa_kolejne_szczegoly
Zmagania rozpoczną się w lutym

Półfinały i finały odbędą się w oddzielne weekendy, aby pozwolić uczestnikom na odpoczynek. Zmagania rozegrane zostaną w trójkach, ale w planach są też tak zwane Solo Saturdays, czyli cotygodniowe zawody dla pojedynczych graczy.

Ponadto do trybów turniejowych wdrożono zmiany związane z rozgrywką. Usunięto szczelinorybę i granaty uderzeniowe oraz wyłączono windy i strażników UR, pojawiła się jednak strzelba dźwigniowa.

Pierwszy sezon tegorocznych zawodów Fortnite Champions Series wystartuje 4 lutego, a zakończy się w dniach 12-14 marca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami