Cyberpunk 2077 - Kontrakt: ciepło, cieplej…

Na ratunek 8ug8ear.

Ciepło, cieplej… to jeden z kontraktów typu ratunek w grze Cyberpunk 2077. W jego trakcie podejmiesz się ratunku 8ug8ear, netrunnerki, której grozi przegrzanie synaps. Kontrakt ten nie ma żadnych wymagań dotyczących poziomu czy wykonanych zadań.

Zlecenie to rozpoczniesz w Japantown (1). Gdy zbliżysz się do wejścia do budynku (2), zadzwoni do ciebie Wakako Okada i przedstawi szczegóły kontraktu. Wejdź do środka i wybiegnij schodami na samą górę, by dotrzeć na dach.

420_cyberpunk_2077_kontrakt_cieplo_cieplej_8ug8ear

Po otwarciu drzwi napotkasz gangusa, który nęka cywila. Zneutralizuj go, a następnie szybko zajmij się przeciwnikiem (3) po prawej stronie. Podejdź teraz do dziury w ogrodzeniu (4), poczekaj aż wróg na balkonie pod tobą się odwróci, a następnie zeskocz na dół i się go pozbądź.

421_cyberpunk_2077_kontrakt_cieplo_cieplej_8ug8ear

Zbliż się do leżącej na fotelu 8ug8ear (5) i poczekaj na wiadomość od niej. Powie ci, byś najpierw schłodził jej ciało przed odłączeniem od systemu. Udaj się więc do łazienki i z umywalki (6) zbierz środki chłodzące.

422_cyberpunk_2077_kontrakt_cieplo_cieplej_8ug8ear

Wróć do netrunnerki i wstrzyknij jej zebrany specyfik. Wejdź w interakcję z monitorem (7) na ścianie, by odłączyć ją od systemu.

423_cyberpunk_2077_kontrakt_cieplo_cieplej_8ug8ear

Teraz musisz wynieść ją z budynku. Podnieś jej ciało, wróć na balkon i zeskocz przez barierkę, by spaść na ziemię. Ponownie podnieś 8ug8bear i umieść ją w bagażniku samochodu podstawionego przez Wakako. Po chwili skontaktuje się z tobą fixerka i zakończy ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami