Cyberpunk 2077 - Ekstremalne wrażenia: wadliwy braindance

Pułapka gangusów.

Ekstremalne wrażenia to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, które dość łatwo jest przegapić, gdyż aktywuje się przypadkowo, gdy przemierzasz targ w Japantown. Zadanie to najprościej odblokować podczas innej misji pobocznej Stróże bezprawia.

Jeśli jeszcze nie masz tego zadania w dzienniku, skieruj się do Japantown (1) i rozpocznij rozmowę ze Stefanem (2), gangusem stojącym pod ścianą. Zaoferuje ci on unikalny i bardzo kosztowny braindance. Zgódź się zapłacić, a następnie dopłać jeszcze za stary model odtwarzacza. Udaj się za mężczyzną do niewielkiego pokoju i usiądź na sofie, by aktywować braindance.

416_cyberpunk_2077_ekstremalne_wrazenia_wadliwy_braindance

Uwaga - możesz w trakcie rozmowy ze Stefanem zażądać zwrotu pieniędzy za braindance. Odda ci on pełną kwotę, jednak zablokuje to dalszy przebieg zadania.

Poczekaj, aż odzyskasz kontrolę nad postacią, a następnie wyjdź z łazienki i zajmij się wrogiem (3) stojącym przy dziurze w ścianie. Schowaj go za przeszkodą i zbierz jego broń. Jak zapewne zauważyłeś, twoja postać nie posiada swojego ekwipunku - musisz go odzyskać.

417_cyberpunk_2077_ekstremalne_wrazenia_wadliwy_braindance

Przejdź przez dziurę, przy której stał gangus i spójrz przed siebie - w oddali zauważysz podświetloną na żółto szafkę (4). Możesz z niej wyciągnąć cały swój ekwipunek, jest to więc twój następny cel. Do szafki możesz się zakraść bez eliminowania jakiegokolwiek wroga, możesz rozpocząć walkę, a możesz też wykorzystać haki - w szczególności Restart optyki.

418_cyberpunk_2077_ekstremalne_wrazenia_wadliwy_braindance

Gdy już zdobędziesz swój sprzęt, wyposaż postać i rozpraw się ze wszystkimi gangusami w budynku. Wyjdź z pomieszczenia i dobiegnij do windy (5), dzięki której dotrzesz do Lobby. Wróć teraz na targ w Japantown i skonfrontuj się ze Stefanem.

419_cyberpunk_2077_ekstremalne_wrazenia_wadliwy_braindance

Masz tutaj trzy wyjścia. Możesz puścić Stefana wolno, wygnać go z Night City lub zabić, atakując w czasie rozmowy. Nie ma to jednak żadnego znaczenia - w każdym przypadku czeka cię taka sama nagroda, nie ma to też wpływu na fabułę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami